دانلود سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان

جدول پخش شبکه نمایش خانگی به شرح زیر است: دانلود قسمت اول سریال سخام کاری و قسمت اول سریال هفت. میدان سرخ ، همسایه ها و سریال های حرفه ای به زودی به لیست پخش اضافه می شوند. با استفاده از ترافیک مصرف کننده و میزان بارگیری نیم بها (با نصف محاسبه شده) در این موضوع می توانید همه این عناوین را بارگیری کنید فعالیت های روزانه در شبکه نمایش خانگی با کیفیت HD Crystal را از سایت جامع و به روز دانلود Cold Download مشاهده کنید.

  • اولین قسمت کار زخمی شدن است

چهل و ششمین نمایش خانگی با عنوان “کار زخم ها” از سایت Call Download پخش و پخش می شود. اولین قسمت از این سریال شگفت انگیز این هفته منتشر می شود. داستان و فیلمنامه این کتاب برگرفته از کتاب 20 زخم کار محمود حسینی زاد است که چند سال پیش توسط نشر چشمه منتشر شده است.

این سریال به نویسندگی و کارگردانی محمد حسین مهدویان ساخته شده است و در اواخر سال 1399 توسط محمد رضا تخت قیسیان تولید شده و اکنون در مرحله انتشار است و از ماه ژوئن در وب سایت CoolDownload پخش می شود.

دانلود سریال سریال زخم به کارگردانی محمد حسین مهدویان

برای دانلود قسمت اول سریال سخام کاری ، از لینک زیر دیدن کنید:

دانلود سریال زخم

بازیگران بهبود زخم چه کسانی هستند؟

امیر جعفری – جواد استی – رعنا آزادی ور – سارا بهرامی – محسن تنابنده – الهه حصاری – هانیه توازلی – سعید چنگیسیان ، عباس جمشیدی فر ، مهدی زمین پرداس – امیر حسین هاشم ، پورپور ، مهیا پاسوکی

درباره مضمون و داستان این مجموعه

“من اینجا زمستان را دوست دارم. زیبا نیست؟ – زیبا اما دشوار. آنها برای زنده ماندن پنج هزار کیلومتر پرواز می کنند. در ابتدا ترسناک است ، اما خانه خود را پیدا می کنند. – وقتی به تاش می رسند.” آنها می دانند که می آیند “

علاوه بر برش های سریال های جذاب و زیبا ، میدان سرخ ، هفت و حرفه ای نیز در لیست پخش 1400 در بهار و تابستان قرار دارند ، می توانید برای اطلاع از تاریخ پخش ، وب سایت تماس را دنبال کرده و لینک دانلود آنها را بارگیری کنید. به دنبال این مقاله ، سعی شده است لینک دانلود این آثار بررسی ، معرفی و ارائه شود.

دانلود سریال سریال زخم به کارگردانی محمد حسین مهدویان

2 – روز قبل از پخش / مهمترین سریال سریال

همسایگان قطعاً باید حداقل تاکنون این مهمترین سریال سال را در نظر بگیرند. Jeeran جدیدترین اثر حسن فتحی است که پس از سریال Sharzad تصمیم به تولید آن گرفت. وی همچنین سال گذشته فیلم تاریخی عشق مست را درباره زندگی مولانا در ترکیه کارگردانی کرد.

چند هفته است که پروژه Jeeran پس از پیش تولید بسیار طولانی (به دلیل طولانی شدن پروژه مشروبات الکلی Love و اختلاف با سازنده اثر) آغاز شده است. مانند شیرزاد ، جیران و یک بنای تاریخی مکانهای اساسی برای آن سبک و سیاق هستند ، بنابراین انتظار می رود که این فیلم در شهرک غزالی فیلمبرداری شود.

بازیگران سریال جیران

این یکی از بزرگترین آثار در زنجیره نمایش خانگی است که بسیاری از ستارگان سینما شامل امیر جعفری ، امیر حسین فاطی ، بابک حمیدیان ، بهرام رادان ، پریناس ایسدیار ، رعنا آزادی ور ، گلاره عباسی ، مریلا ساری ، الهام نامی و پاشا هستند. جمالی – رویا تموریان – ستاره پسیانی – سامیرا حسنپور – غزل شاکری – مهدی پاکدل – نهال دشتی ، انسانی برگنود همانطور که می دانید امیر جعفری ، امیر حسین فاطی ، پریناس ایسدیار ، گلاره عباسی ، الهام ، هومن برگ نورد نیز در سریال شارجه شرکت کردند. .

داستان و مضمون سریال Jeeran درباره چیست؟

جیران (با بازی پریناس ایسدیار) در واقع ناصرالدین شاه است (با بازی بهرام رادان). در زمان سلطنت این پادشاه خواجه عاشق همسایه خود شد …

در خلاصه داستان سریال Jeeran آمده است: Sanhar که سبک و روش او گم شده و مجاز و حقیقت با هم ترکیب می شوند ، نقش کشاورز یک کابوس و نقش پادشاه تاج و تخت طاووس است. نقشه كریم خان برای بازپس گیری تاج و تخت از نادانان كجاست؟ کجاست شمشیر نادر برای انتقام از کسانی که ما را سرنگون می کنند؟ کشور آشفته است و امیرکبیر در قبر خوابیده است. همه نام ها تحقیر است و همه صلح یک جنگ است. انسان به قبله جهان پناه می برد. او می خواهد قلعه ها پناهگاه او باشند. هیچ قلعه ای محکمتر از عشق وجود ندارد. بگذارید همه فریاد بزنند: مردم! دیروز ، نزدیک تجریش ، پادشاه شما عاشق شد

زمان انتقال سری Jeeran

می دانیم که می خواهید از تاریخ اکران این سریال مطلع شوید و بسیاری از بینندگان قطعاً منتظر آن هستند. از آنجا که تصویربرداری ژیران بسیار دشوار و طولانی است ، با توجه به کار تاریخی و مکان های فراوان ، گریم ، طراحی صحنه و سایر ویژگی های مورد نیاز این نوع کار ، نمی توان تاریخ و زمان دقیق را در اینجا ذکر کرد. اما زمان تقریبی قابل بیان از این پس در تابستان 1400 خواهد بود. اما با پیروی از سایت CoolDownload مطمئن باشید به محض مشخص شدن تاریخ انتشار دقیق به شما اطلاع داده می شود. علاوه بر این ، علاوه بر لینک زیر برای بارگیری کار ، ما همچنین به طور مداوم تیزرها ، کلیپ های پشت صحنه ، عکس ها ، تصاویر و آخرین اخبار از سری Gear را به روز می کنیم.

پیوند حقوقی این کار:

دانلود سریال جیران

دانلود سریال سریال زخم به کارگردانی محمد حسین مهدویان

3 – محتمل ترین و قریب الوقوع ترین سریال آماده هوا / میدان سرخ است

از سری برنامه ریزی شده برای نیمه اول دهه 1400 ، میدان سرخ احتمالاً اولین پخش خواهد شد.

میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان چندین ماه است که در اخبار قرار دارد و اکنون در آستانه پخش از شبکه نمایش خانگی قرار دارد.

در این سریال امیر حسین آرمان ، بهرام افشاری ، حمید فاروق نژاد ، مهتاب کرامتی و آرمین رحیمیان بازی می کنند.

همکاری با فرساد فارسین

فرساد فارسین خواننده اصلی مجموعه سریال سرخ شد. فرزاد فارسین که سابقه بازی در سریال های نمایش خانگی را دارد ، پیش از این قطعاتی را برای این سریال عاشقانه و مانکن خوانده بود.

زمان پخش میدان سرخ

طبق اعلام روابط عمومی سریال ، قرار بود اولین قسمت میدان سرخ در ماه مه 1400 پخش شود. اما پس از آن ، به دلیل برخی تصمیمات ، باید قسمت های اول سریال دوباره فیلمبرداری شود ، بنابراین پخش این اثر با کمی تأخیر انجام می شود. در واقع قرار است قسمت های اول سریال دوباره تولید شود ، زیرا این بار بهرام بهرامیان نتوانست انتظارات سرمایه گذاران را برآورده کند. این سریال در بیش از 26 قسمت و 2 فصل پخش خواهد شد. به این ترتیب 3 مدیر میدان سرخ را تجربه کردند (ابراهیم ابراهیمیان ، نیما اگلیما ، بهرام بهرامیان)

برای دریافت آخرین اخبار جدیدترین فیلم ها و سریال ها می توانید صفحه اینستاگرام و کانال بارگیری Telegram Cool را دنبال کنید.

لینک را دریافت کنید: دانلود سریال Red Square

دانلود سریال سریال زخم به کارگردانی محمد حسین مهدویان

4 – آماده پخش حساس ترین سریال / هفت

مجموعه دیگری که برای پخش آماده است مجموعه هفت است که به گفته نویسندگان در نیمه دوم ژوئن 1400 پخش خواهد شد.

تهیه شده توسط سری هفت ، کارگردانی: کیارش آزادی زاده تولید از اواخر سال 1999 در سریال های هفت 7 بازیگرانی چون امیر جعفری ، بابک حمیدیان ، حدیث میر امینی ، رضا کیانیان ، علی مصفا ، مهدی هاشمی ، مینا ساداتی ، ناسنین بیاتی ، نیکی کریمی و هانیه توسلی بازی می کنند. بازیگران در این کار.

«هفت» یکی از محبوب ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است و در تهران ، جزیره کیش و هندورابی جلوی دوربین فیلمبرداری شده است.

لینک را دریافت کنید: دانلود سریال هفت

دانلود سریال سریال زخم به کارگردانی محمد حسین مهدویان

5 – جنجالی ترین سریال تابستان امسال / حرفه ای

این مجموعه دیگری است که سریال حرفه ای را به تصویر می کشد که در واقع اولین نقش سیروان خسروی به عنوان بازیگر است که بحث و جدال های زیادی را به همراه داشته است.

به غیر از او ، سارا بهرامی ، ماهور الوند ، سانیار خسروی و علی مصفا نیز در این سریال شرکت می کنند. او با سعید خان تهیه کننده حرفه ای و با مصطفی تقی زاده نویسنده و کارگردان است.

پیوند حقوقی: دانلود سریال حرفه ای

منبع: سایت CoolDl.Net