دانشگاه مونترال کانادا

به گزارش آوای البرز ، دانشگاه مونترال کانادا این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های کانادا و جهان است که به دلیل آموزش و تحقیقات با کیفیت شناخته شده است. این دانشگاه در حال حاضر بیش از 7000 دانشجوی بین المللی دارد و دولت کانادا و دانشگاه مونترال به آنها بورسیه ها و کمک های تحصیلی مختلفی ارائه می دهند. در این مقاله ما در مورد دانشکده ها صحبت می کنیم زیرا بسیاری از دانشجویان می خواهند در این دانشگاه تحصیل کنند. دانشگاه مونترال کانادا همچنین برای صحبت بیشتر در مورد دوره های زبان انگلیسی ، دوره ها و شهریه. در پایان مقاله ، سیم آخر یک پیشنهاد ویژه برای کسانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند و مایل به تحصیل در کانادا هستند ارائه می دهد ، بنابراین می توانند در فرانسه تحصیل کرده و به کبک کانادا بروند.

مدارس دانشگاه مونترال

دانشگاه ایالتی مونترال دارای چندین دانشکده و گروه است ،

دانشکده هنر و علوم

این مدرسه که دارای 25 دپارتمان ، مدرسه و مutesسسه است ، هدف آن افزایش درک دانش آموزان از طبیعت و انسانیت است.

دانشکده دندانپزشکی

این مرکز پیشرو در تحقیقات دهان و دندان است که در آن نیمی از دندانپزشکان در کبک کانادا فارغ التحصیل هستند.

مدرسه آموزش و پرورش

وظایف اصلی این دانشکده شامل تربیت معلم ، یادگیری و روش ها ، و نظریه های آموزش و پرورش و سیستم آموزشی است.

دانشکده طراحی محیط

مطالعات مدرسه بر نحوه حرکت محیط از اجسام به شهرها متمرکز است. دانشکده طراحی محیط رشته های معماری ، شهرسازی ، طراحی صنعتی ، معماری منظر و طراحی داخلی را ارائه می دهد.

دانشکده کینزیولوژی

این مرکز یکی از برجسته ترین مراکز تحقیقاتی در زمینه سگ شناسی است و یکی از بزرگترین مجموعه های ورزشی در کانادا است.

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق به دلیل ارائه آموزش با کیفیت در دو زمینه مهم حقوق ، حقوق مدنی و حقوق عرفی شناخته شده است.

دانشکده پزشکی

بیش از هر مدرسه پزشکی دیگری در کانادا ، دوره های مختلفی را ارائه می دهد و پزشکان بیشتری تربیت می کند.

دانشکده موسیقی

دانشکده موسیقی در دانشگاه مونترال در کانادا آهنگسازان ، نوازندگان و موسیقیدانان مشهور بین المللی را برای ترویج تحقیقات و نوآوری در موسیقی (از باروک تا موسیقی دیجیتال) به این شهر آورد.

دانشکده بینایی سنجی

این مدرسه به دلیل تحقیقات و آموزش بالینی مشهور است ، تنها مدرسه بینایی سنجی زبان فرانسه در کانادا است. علاوه بر این ، مدرسه بینایی سنجی تنها مدرسه زبان فرانسوی در جهان است که دکتری حرفه ای در بینایی سنجی ارائه می دهد.

دانشکده پرستاری

دانشکده پرستاری طیف گسترده ای از موضوعات جدید را در همه سطوح ارائه می دهد و با شبکه گسترده ای از موسسات پزشکی با استفاده از روش های تحقیق پویا همکاری می کند.

دانشکده بهداشت عمومی

این کالج دارای طیف گسترده ای از آموزش بهداشت عمومی در کانادا و جامعه فرانسوی زبان است و با مراکز تحقیقاتی متعدد و بیش از 50 مرکز اینترنتی ارتباط تنگاتنگی دارد.

دانشکده داروسازی

دانش آموزان این مدرسه بر تحقیق و تجربه عملی تمرکز کرده و علوم دارویی جدیدی را فرا می گیرند.

دانشکده دامپزشکی

این مدرسه در وسط منطقه ای قرار دارد که در آن تحقیقات در مورد محصولات کشاورزی و سلامت حیوانات انجام می شود. دانشکده دامپزشکی تنها دانشکده دامپزشکی فرانسوی زبان در آمریکای شمالی است.

دانشکده مطالعات پیشرفته

این تنها مدرسه آموزش عالی در کبک است که برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار طراحی شده است.

مدرسه پلی تکنیک مونترال

این مدرسه طیف گسترده ای از رشته ها مانند مهندسی شیمی ، مهندسی برق ، علوم کامپیوتر ، مکانیک ، فیزیک ، مهندسی عمران و سایر رشته های مهندسی را ارائه می دهد.

آ HEC

دانشکده مدیریت و تجارت HEC مونترال دوره های مختلفی را در زمینه مدیریت بازرگانی ، حسابداری ، مدیریت و امور مالی در همه سطوح ارائه می دهد.

دانشگاه مونترال کانادا

دوره های آموزشی از دانشگاه مونترال ، کانادا

دانشگاه مونترال در رشته های مختلف فعالیت می کند که هر کدام طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد. برخی از زمینه های ذکر شده عبارتند از: مدیریت ، علوم اجرایی ، هنر ، موسیقی ، ارتباطات ، اقتصاد ، سیاست ، توسعه پایدار و محیط زیست ، طراحی و برنامه ریزی محیطی ، پایه ، علوم کاربردی ، علوم بهداشتی ، علوم انسانی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، حقوق ، زندگی علوم ، زبان ، ادبیات زبان ، علوم اجتماعی ، علوم اجتماعی ، فعالیتها ، علوم تربیتی ، الهیات ، علوم دینی.

دوره های زبان انگلیسی در دانشگاه مونترال ، کانادا

دوره های کارشناسی در دانشگاه مونترال فقط به زبان فرانسه تدریس می شود و این دانشگاه معمولاً یک دانشگاه فرانسوی زبان است. با این حال ، دانشگاه مونترال برای کسانی که زبان فرانسه را خوب بلد نیستند ، برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری دو زبانه ارائه می دهند. اما آنها انگلیسی را خوب می دانند و می توانند در آنجا تحصیل کنند. برخی از این رشته های دو زبانه عبارتند از: بیوشیمی (PhD) ، مهندسی پزشکی (PhD) ، حقوق تجارت بین الملل (MSC) ، شیمی (PhD) ، علوم کامپیوتر (PhD) ، جغرافیا (PhD) ، حقوق بین المللی بیمه درمانی) حقوق ، پزشکی ، بیمه درمانی (دیپلم و کارشناسی ارشد) ، حقوق (کارشناسی ارشد) ، زیست شناسی مولکولی (دکترا) ، مولکولی ، فیزیولوژی سلولی و تلفیقی (دکترا) ، میکروبیولوژی ، ایمونولوژی (دکتری) ، علوم اعصاب و دکتری (به طور کامل انگلیسی ، کارشناسی ارشد) ، داروسازی (دکتری) ، ویروس شناسی و ایمونولوژی (PhD).

سیم آخر را مشخص کنید

آخرین پیشنهاد رایگان برای کسانی که مدرک زبان ندارند و علاقمند به تحصیل در کانادا هستند این است که ابتدا دوره های زبان فرانسوی را بگذرانند که نیازی به مدرک زبان ندارند. سپس دوره های زبان فرانسه را در فرانسه گذرانده و برای تحصیل در کبک اقدام کنید. از روزی که برای دوره های زبان فرانسه درخواست داده اید ، حدود پنج ماه در فرانسه خواهید بود ، نیازی به گفتن نیست ، این میانبر شما را به آنجا می رساند.

این خبر یک گزارش است و خبرگزاری آوای البرز محتوای آن را تایید یا تکذیب نمی کند.