دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر مساله محوری حرکت می‌کند

دکتر. حسن پور:

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اکنون فضای دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر مسئله محوری پیش می رود تا به سمت حل مشکلات کشور حرکت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از com; رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی حمد حسن پور با بیان اینکه دانشجو محوری بودن این مسابقات در سراسر کشور بی نظیر است، گفت: خانه خلاق دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است پیوند صنعت و دانشگاه را هدف قرار دهد.

وی افزود: برگزاری مسابقات دانش آموزی با هدف چرخه تعامل با صنعت برای تکمیل چرخه آموزش است.

حسن پور بیان کرد: امیدواریم برگزاری مسابقات بتن کشوری زمینه ای برای ارتقای کار تیمی در بین دانش آموزان و اقدام موثر در جهت ارتقای مهارت دانش آموزان ایجاد کند.

وی با اشاره به فعالیت باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان در سراسر کشور افزود: اکنون فضای دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر مسئله محوری پیش می رود به طوری که به سمت حل مشکلات کشور پیش می رود.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوانان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «طرح پژوهشی» به تمامی برگزیدگان مسابقات بتن کشوری ارائه می شود که در اختیار دانشجویان برگزیده این مسابقات قرار می گیرد.

وی در پایان از برگزاری مسابقات ملی بتن توسط باشگاه پژوهشی جوانان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری انجمن ملی بتن ایران در دانشگاه آزاد اسلامی قم ابراز خرسندی کرد.

انتهای پیام/