دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به زیست‌بوم دانش‌بنیانی کشور توانمند می‌شوند

دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانند از اکوسیستم دانش بنیان کشور بهره ببرند

اشتغال و فعالیت دانشجویان و فارغ التحصیلان در اکوسیستم دانش بنیان. این یکی از اقدامات تقویت نظام فکری، دانشی و تخصصی کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آوای البرز؛ نیروی انسانی تحصیل کرده و ماهر مهم ترین سرمایه کشور است و می تواند به بهترین شکل پاسخگوی نیازها و چالش های کشور در زمینه های مختلف فناوری باشد. بر این اساس؛ ستاد توسعه بیوتکنولوژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تقویت و توانمندسازی این افراد دوره هایی را برای توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان برای ورود به اکوسیستم دانش برگزار کرد.

دوره های آموزشی با هدف اشتغال و اشتغال در اکوسیستم دانش بنیان کشور در بخش های مختلف از جمله «دستگاه های پزشکی و سلامت هوشمند»، «بیوتکنولوژی»، «ساخت، ساخت و مواد پیشرفته» و «کشاورزی و غذا». کارشناسان تبلیغات، بازاریابی دیجیتال و کارشناسان فروش برای صنایع نوظهور و استراتژیک حضور خواهند داشت.

دوره های آموزشی که این افراد را برای ورود به مشاغل فناوری و فعالیت به عنوان مدیر محصول در واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های دانش بنیان و مجتمع های صنعتی توانمند و تجهیز می کند.

این دوره‌های آموزشی به نحوی از نقش‌آفرینی مؤثرتر استعدادها و سرمایه‌های انسانی کشور حمایت می‌کند و به این افراد کمک می‌کند تا مختصات نقش‌آفرینی خود را مشخص کرده و در جای مناسب برای خدمت به استعدادهای خود بایستند.

علاقه مندان می توانند برای جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنند.

https://xyzplatform.ir/

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف