دادستان جدید شهرستان تاکستان معرفی شد

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از قزوین؛ علی شعبانی رئیس کل دادگستری شهرستان خزوین در مراسم تکریم دادستان عمومی و انقلاب که در سالن اجتماعات امام علی (ع) شهرستان تاکستان برگزار شد، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی امانت است و باید از آن استفاده کنیم. این فرصت الهی را خدمت به مردم شریف ایران اسلامی مهم دانستند.

وی افزود: قاضی بر اساس شرع و قانون عمل می کند و از این نظر امر قضاوت بسیار مهم و جدی است، هرگز نمی توان از قاضی انتظار داشت که حق را به صاحب حق بدهد، زیرا قاضی اظهار می کند. قضاوت بر اساس ادله و اسناد ارائه شده توسط اصحاب دعوا، به همین دلیل است که گاه ادله ارائه شده با حقیقت منافات دارد.

یک مقام ارشد قضایی استان در خصوص اغتشاشات و حوادث اخیر گفت: در اغتشاشات اخیر حجاب بهانه بود و دشمنان و مخالفان این نظام در صدد خدشه دار کردن قداست جامعه اسلامی و هجمه به صلابت هستند. اساس انقلاب و نظام، این توطئه آنها قطعا شکسته خواهد شد.»

شعبانی ادامه داد: به فتنه گران و اغتشاشگران توصیه می کنیم گرفتار دشمنان خارجی نشوند و دست از فعالیت خود بردارند زیرا تعامل دستگاه قضایی با کسانی که امنیت مردم را بازیچه کرده اند حیاتی، جدی و مخل است.

رئیس کل دادگستری شهرستان خسوین در پایان اظهار داشت: صمدی با سابقه و سابقه قضایی بالا در دادسرا به این شهرستان آمده است و به وی توصیه می کنیم برای تحقق عدالت با سایر نهادها و مردم تعامل سازنده داشته باشد. عدالت را به دست آورید، اقدامات مؤثری برای تأمین نظم و قانون انجام دهید و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنید.

حسین رجبی دادستان سابق شهرستان تاکستان نیز در این مراسم گفت: شرایط و اقدامات موثری برای کار مهیا است و همکاری و همکاری لازم با سایر نهادها و سازمان ها و مردم شریف شهرستان وجود دارد. دادگستری در طول مدت خدمتم در این شهرستان و مطابق با ستاد اقتصاد دفاعی بیش از 110 بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی و ایجاد 5 هزار شغل و اجرای 200 طرح در زمینه احیای حقوق عامه انجام داد. .

محمد صمدی دادستان جدید شهرستان تاکستان نیز اظهار داشت: احیای حقوق عامه، پیشگیری از وقوع جرم، کاهش جمعیت کیفری، پرهیز از حبس، برخورد با مفاسد داخلی و خارجی، انواع حمایت از صنعت و تولید و … از برنامه های جدی من، این حکایت از شهرستان تاکستان، سایر نهادها و سازمان هاست، امید است همکاری های لازم در این زمینه صورت گیرد و موفقیت مطلوب حاصل شود.

این مراسم با حضور آیت الله اسلامی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان، مسئولان قضایی استان، فرماندار شهرستان تاکستان، فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان و مسئولان استانی و شهرستانی دستگاه های اجرایی برگزار شد. موسسات، کارگران صنعت و تولید.

گفتنی است در این مراسم از زحمات و تلاش های حسین رجبی تدیر و محمد صمدی دادستان سابق شهرستان بوین زهرا به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان معرفی شد.