خلق رضایت و افتخار برای مردم جز از طریق خدمت و پیشرفت شدنی نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، علیرضا ساکانی در نشست فصلی ستاد حراست شهرداری تهران اظهار داشت: وقتی از شهدا صحبت می کنیم در مورد مردم صحبت می کنیم. ممکن است زن کسانی که در جاذبه الهی غایب شده اند و چیزی برای خود باقی نمی گذارند. وقتی صحبت از بسیج و بسیجی می شود، صحبت از افرادی است که در راه رسیدن به خدا به نقطه ای رسیده اند و خداوند آنها را انتخاب کرده و در کنار خود قرار داده است. ماوا یک خانه نیز داده شد

شهردار تهران با اشاره به شرایط خیانت امروز با اشاره به اینکه بین شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای امروز ما تفاوت وجود دارد، اضافه کرد: در سال 1387 در همایشی درباره ارزش شهدای خیانت صحبت کردم. من که برتر از شهدای جنگ بودم، به عنوان شهید جهاد کبیر به آن استدلال کردم. آن دوران، دوران جهاد اصغر بود، الان دوران جهاد اکبر است، البته هر شهیدی در هر دوره ای با اخلاص و مجاهدت تعریف می شود، اما باز هم کیفیت یک شهید امروز بر اساس میزان حضور در فتنه است. ، بینش و آگاهی.

وی با بیان اینکه فتنه 88 در مقابل فتنه امروز چیزی نبود و قابل مقایسه نیست، ادامه داد: امروز در یک جنگ تمام عیار هستیم، جنگ به نظر نمی رسد اما در داخل هزاران است. مشکلات دوران مقاومت مقدس. چرا که اولاً در شرایطی هستیم که اکثر مردم از نظر اقتصادی از آن رنجش می برند و ثانیاً مردم تناقض را می بینند و از سوی برخی مسئولان وابسته به مرکز قدرت احساس تبعیض می کنند. جامعه

زاکانی خاطرنشان کرد: در 20 اردیبهشت 1359 رهبرانقلاب به سران دولت در خصوص برخورد با فساد نامه نوشتند که در طول مسیر زمزمه و فریاد می شنوند اما از آن زمان دیگر این فریاد را نشنیده ایم.

شهردار تهران با بیان اینکه دشمنان با تکیه بر قله های فتح انقلاب طراحی جدی کرده اند، تصریح کرد: این طراحی بر اساس تبدیل شدن برخی افراد، ایجاد آگاهی در ذهن آنها برای حرکت دادن شرایط است. در مسیری که مردم جامعه خواستار هیچ آرمانی نباشند، فقط حرکت و تحول را طلب کنند، در این راه هیچ مرزی مانند اسلام و ایران به رسمیت نمی شناسند.

ساکانی تصریح کرد: آرزوی اول دشمن این بود که ایران را تجزیه کند و سه استان را هدف قرار دهد، دوم اینکه کشور پیشرفت نکند و آرزوی اساسی و کمترین دشمن این بود که ما در مسیر خدمت دخالت کنیم و خدمت را نادیده بگیریم. این هرج و مرج به مثابه یک رویداد دیده می شد، اما درون آن شرایط پیچیده ای بود و سال 2008 را نمی توان در ابعاد و شرایط مختلف با امسال مقایسه کرد.

شهردار تهران با بیان اینکه جنگ خطرناکی که با آن مواجه هستیم، الزامات متعددی را برای ما ایجاد می کند، تصریح کرد: قدم اول درک و هماهنگی مختصات شرایط فعلی است. امروز را درک کنید، تکلیف را درک کنید و به آن عمل کنید. ثانیاً برای ارتباط، تعامل، احترام و احترام به مردم نیاز به آشوب داریم تا جریان انقلاب و متن مردم قطع نشود. در راستای خدمت و پیشرفت نیازمند جهاد بزرگ هستیم، ایجاد رضایت و احترام برای مردم جز با خدمت و پیشرفت امکان پذیر نیست. ما باید با مشارکت مردم آینده را بسازیم و همه اینها برای تبیین جهاد لازم است.

وی با بیان اینکه در آستانه خنثی کردن توطئه دیگری علیه ملت عزیز ایران هستیم، تصریح کرد: ما باید مختصات خود و محافظ جامعه و امام را داشته باشیم. آهو بنابراین ما می توانیم نقش مهمی در جامعه ایفا کنیم.

زاکانی در پایان خاطرنشان کرد: به جز حراست، هیچ گروهی در شهرداری وجود ندارد که بخواهد ما را از بعد امنیتی حفظ کند، زیرا بازرسی موظف است ما را از بعد برنامه ای، هوشیاری، حراست، دقت و مهارت شما حفظ کند. محافظت می شود تا راه را برای چهار تحولی که ما در مدیریت شهری مد نظر داریم هموار کنند، اگر نقش حفاظتی خود را در مسیر این تحولات ایفا نکنید، قطعا سیستم از کار می افتد.