خط سرنوشت بازار دلار

طبق گزارش ها شفاف است، برخی از معامله گران معتقدند ، دلار پس از انتخابات ریاست جمهوری رشد قیمت را تجربه خواهد کرد. چنین دیدگاهی منجر به سطح خریدهای اخیر شده است بازار ارز تا حدی رشد کند و نوسانات خود را بالاتر از قیمت 24000 تومانی ثبت کند. با این حال ، برای جلب توجه بیشتر خریداران به بازار ، اسکناس های آمریکایی باید از آستانه بحرانی 24200 تومان عبور کنند که در هفته های آینده شکست نخورده است.

به نظر می رسد واکنش معامله گران در محدوده حساس 24000 و 200 تومانی از روز پنجشنبه تا حدودی در بازار مهار شده است. با این حال ، بسیاری از تجار بر این باورند که اسکناس های آمریکا در آخر هفته و یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری نوسان قابل توجهی نخواهند داشت و این روند نزولی بیشتری را نشان خواهد داد. این گروه همچنین معتقد است که فروش در بازار نزدیک به 24200 تومان افزایش می یابد. ارزش دلار این تا مرز 24000 توماس کاهش می یابد. شب گذشته روند معاملات در بازار در معاملات پشت خط بالاتر بود.

البته بیشتر معامله گران تمایلی به خرید و فروش ارز نداشتند و صحبت در اتاق گفتگوی آنها درباره انتخاب بود. برخی در مورد انصراف چندین نامزد صحبت کردند ، در حالی که دیگران معتقد بودند که مطمئناً در انتخابات پیروز خواهند شد. با این حال ، یک روز قبل از انتخابات ، به نظر می رسید تعداد کمی از مردم مایل به ریسک خرید و فروش ارزهای سنگین هستند. به گفته برخی فعالان ، دلار در روز پنجشنبه نوسان چندانی نخواهد داشت و ممکن است در آستانه انتخابات روز جمعه تغییر کند.