حمیدرضا صدر در بستر بیماری است

عباس یاری منتقد سینما در اینستاگرام خود درباره آخرین وضعیت سلامتی حمیدرضا صدر منتقد سینما و مفسر فوتبال پس از شیمی درمانی می نویسد.

به نقل از آوای البرز آوای البرزیاری نوشت: “این روزها ، جام اروپا در بسیاری از نقاط جهان ، از جمله ایران ، تب فوتبال را گرم می کند و افراد زیادی را جلوی صفحه تلویزیون قرار می دهد. اما نتایج این مسابقات برای من مهمتر است.” . همکار قدیمی و دوست عزیزم دکتر دلم برای حمیدرضا صدر تنگ شده بود و حضور تحلیلی و پرشور در چنین رویدادهایی جذابیت خاصی به برنامه های فوتبال تلویزیون داد. متأسفانه ، او مدتی در بستر بیماری بود.

دیشب که به همسرش زنگ زدم می خواستم به من بگوید که همه ما خوب و سرحال هستیم و نگران نباشیم اما فهمیدم حمید حال خوبی ندارد. پزشکان اکنون شیمی درمانی وی را متوقف کرده اند و امیدوارند که بدن برای ادامه درمانهای تکمیلی به اندازه کافی استراحت کند.

البته من و حمید هر یک از دوره جوانی و زندگی خود با فوتبال و تلویزیون در ارتباط بوده ایم (به عنوان فیلمبردار پشت دوربین و به عنوان مفسر جلوی دوربین) ، هرگز با هم قدم در ورزشگاه نمی گذاریم ، تا چند سالها پیش ، سینما رفتن و سینما رفتن هفت هفته اولویت اصلی ما بود ، در عرض چند روز ، با انرژی و تازگی خود ، آماده بازدید از بسیاری از فیلم ها و نمایش ها بودیم! خدا را شکر حمید و همسرش سخت ترین مشکلات زندگی مانند سرطان مهرزاد را پشت سر گذاشتند و اثبات کردند که عشق از هر دارویی م effectiveثرتر است. من می خواهم این بار نیز با بحران روبرو شوند. ملاقات با دوستان خوبی مانند مههرزاد و حمید یکی از لذت آورترین اتفاقات زندگی من در طول این سالها بوده است. این زوج دوست داشتنی آخر شب بعد از تماشای نمایش یا فیلم مهربانی نشان می دادند و من را به خانه خود می بردند ، جایی که سالها ماشین نداشتم و از نزدیکترین نانوایی ما مقداری نان سنگک داغ می خریدند ، معمولاً تا نیمه شب باز است. “برای حمید آرزوی سلامتی ، روحیه خوب و چهره ای خندان دارم.”

انتهای پیام