حمله وحشیانه هواداران مکزیکی به یک آرژانتینی!

تیم ملی فوتبال آرژانتین شنبه شب یک بازی حساس و حساس مقابل مکزیک انجام داد که آلبی سلسته در این دیدار مهم عملکرد خوبی داشت. آلبی سلسته موفق شد با دو گل حریف را شکست دهد تا شکست قبلی مقابل عربستان را تا حدودی فراموش کند.

این بازی خارج از خانه بدون بحث نبود. تنها 20 دقیقه از بازی گذشته بود که آگیره، هوادار آرژانتین، با خون روی پیراهنش مشاهده شد. پس از درگیری با هواداران مکزیکی، این اتفاق عجیب رقم خورد. این تنش قبل از شروع بازی بین هواداران دو تیم وجود داشت و با شروع به اوج خود رسید.

آگیره گفت: “این چهارمین جام جهانی من است. همیشه بازی ها را از نزدیک تماشا می کنم و سعی می کنم از آنها لذت ببرم. آرام بودیم و حدود 20 دقیقه گذشته بود. ناگهان چهار یا پنج مکزیکی به ما حمله کردند و به ما گفتند که آرژانتینی ها گاو نر هستند.” پسرم فدریکو را هم هل دادند.

بریدگی های صورت این هوادار تیم ملی آرژانتین به حدی بود که وی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه بینی، سر و ابرو در بیمارستان بستری شد. نکته مهم دیگر این است که همه وقایع در سمت لوسیل اتفاق افتاد، جایی که مکزیکی ها غالب بودند. همچنین برخی از طرفداران ورود خود به لوسیل را کاملاً بهم ریخته اعلام کرده اند.

آگیره ادامه داد: درصد مکزیکی ها خیلی بیشتر از ما در ورزشگاه بود، حدود 70-30 بود، آمدند، فحش دادند، فحش دادند، مسئولان فیفا باید در این مورد توضیح دهند، بعد از دعوا، اولین چیزی که من را به آنجا بردند. بیمارستان برای مداوا. بعد ما را 5 ساعت بدون تلفن در دست گذاشتند. اوضاع خیلی بد بود.»

258 258