حمله قاچاقچیان به نیروهای شهرداری و دادستانی در دره‌فرحزاد

حمله قاچاقچیان مواد مخدر در چارچوب بازدید از دره فرحزاد که با حضور معاونان دادستان، شهرداران مناطق 2 و 5 و فرماندهان پلیس مواد مخدر تهران برگزار شد، با درگیری سرنوشت ساز به اوج خود رسید.

به گزارش آوای البرز و به نقل از سایت شهر، جلسه قرارگاه حل مشکلات جامعه فرحزاد رودره با حضور شهرداران مناطق 2 و 5، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و نمایندگان ستاد فرماندهی امام بهزیستی برگزار شد. سازمان شهرداری تهران و سازمان بهزیستی و خدمات اجتماعی. .

احسان شریفی شهردار منطقه نیز رفع مشکلات رودخانه فرحزاد را یکی از دغدغه های بزرگ مدیریت شهری عنوان و بیان کرد: رودخانه فرحزاد یکی از ارزشمندترین ظرفیت های شهری است. از نظر مهجوریت و بی توجهی بستری ویران است لذا رفع و ساماندهی این مشکلات از اولویت های مدیریت شهری است.

شهردار منطقه 5 از برخورد این محله با معتادان زباله و متجاهر خبر داد و خاطرنشان کرد: رفع مشکلات دره فرحزاد نیازمند یک اقدام جهادی و مشارکت همه ارگان ها است تا مردم بستر حضور در فرازاد را داشته باشند. توانایی های تفریحی

در این نشست مهدی صالحی شهردار منطقه 2 با بیان دیدگاه های خود در خصوص رفع مشکلات رودخانه فرحزاد گفت: دخالت سایر دستگاه های مرتبط در حوزه آسیب های اجتماعی است.

در این جلسه نمایندگان سایر نهادها نیز راهکارهای موثری برای حل مشکلات رودخانه فرزاد پیشنهاد کردند.
انتهای پیام/