حمله به مقر تیپ ۷۶۹ شرقی ارتش رژیم صهیونیستی با موشک خاص حزب‌الله لبنان + فیلم

حمله به مقر تیپ ۷۶۹ شرقی ارتش رژیم صهیونیستی با موشک خاص حزب‌الله لبنان + فیلم

روز پنج‌شنبه حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در ساعت ۸:۱۵ صبح پنج‌شنبه و در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند)، مقر تیپ ۷۶۹ شرقی در پادگان کریات شمونه را با استفاده از سلاح مناسب هدف قرار داده است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ روز پنج‌شنبه حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در ساعت ۸:۱۵ صبح پنج‌شنبه و در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند) ، مقر تیپ ۷۶۹ شرقی در پادگان کریات شمونه را با استفاده از سلاح مناسب هدف قرار داده است.

حزب‌الله لبنان دقایقی پیش با انتشار ویدئوی فوق، حمله به مقر این تیپ را که با استفاده از موشک ضدزره تاپ‌اتک انجام شده بود را منتشر و این حمله را تأیید کرد.

 

نکته مورد توجه در این ویدئو، استفاده ارتش رژیم صهیونیستی از یک آدمک [۰۰:۵۳] بر روی ساختمان در نقش دامی به‌منظور گمراه کردن نیرو‌های حزب‌الله در حملات است (استفاده از آدمک‌ها توسط ارتش رژیم صهیونیستی در نقاط مرزی پیش از این هم سابقه داشته است).  

درنهایت موشک ضدزره ضمن عبور از مقابل آدمک، به منظور سلام و احوال‌پرسی با نفرات حاضر در مقر تیپ از مسیر پنجره وارد شده و هدف خود اصابت می‌کند.

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.