حمایت پلیس امنیت اقتصادی از اقتصاد کشور با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان

معاون پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: پلیس امنیت اقتصادی با کمک شرکت های دانش بنیان می تواند حمایت بیشتری از اقتصاد کشور داشته باشد و اقتصاد کشور را شکوفا کند.

به گزارش آوای البرز، سردار سهراب بهرامی در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ملزومات و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (IPAS) در مسجد تهران گفت: از برگزاری نمایشگاه IPAS پس از دو سال وقفه بسیار خرسندیم. معاملات شرکت های داخلی و دانش بنیان مصلی امام خمینی (ره) انجام شد.

بهرامی با بیان اینکه پیشرفت فناوری و ظهور فناوری های جدید باعث تغییر معنا و مفهوم بسیاری از شاخص های زندگی مردم شده است، بیان کرد: مفهوم امنیت مالی نیز از این قاعده مستثنی نیست، زیرا وقتی وارد قرن جدید می شویم، متوجه می شویم. که معنا و مفهوم امنیت تغییر کرده است، دیگر دوری از خطر جانی که به آن امنیت می گویند نیست.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: در حال حاضر امنیت اقتصادی موضوعی است که جایگاهی مشابه با امنیت نظامی و سیاسی دارد و در اکثر کشورها در اولویت فعالیت های اقتصادی قرار دارد.

وی گفت: حضور شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه به پلیس امنیت ملی برای بهبود فضای امنیت مالی کشور، به روز رسانی تجهیزات و جلوگیری از موارد فرار مالیاتی، کلاهبرداری، قاچاق ارز و طلا کمک می کند.

سردار بهرامی گفت: پلیس امنیت مالی با کمک شرکت های دانش بنیان می تواند حمایت بیشتری از اقتصاد کشور داشته باشد و به همین دلیل شاهد شکوفایی اقتصاد کشور باشیم.

انتهای پیام/