حضور فرماندار پردیس در گشت های نظارتی/پلمپ ۶ واحد صنفی متخلف در شب گذشته

به گزارش خبرگزاری آوای البرز در استان تهران؛ پس از جلسه نهایی ستاد فرماندهی کرونا در شهر پردیس و اعلام کنترل ها و نقاط قابل استفاده نگهبانان در شهر پردیس ، تیم نظارت و بازرسی شهرستان شامل بازرسان اداره صنعت و معدن ، اصناف ، شبکه بهداشت و سایت ها می باشد. صبح و عصر آنها بازدید می کنند ، فعالیت های اصناف را رصد می کنند و قوانین مصوب ستاد مبارزه با فساد کرونا را رعایت می کنند.

به گزارش خبرنگار آوای البرز ، حتی در برخی از این بازدیدها ، عبدالعزیز ریز ، فرماندار شهرستان پردیس ، به طور خاص در گشت تیم ویژه شرکت کرد ، مطابقت با پروتکل های بهداشتی را بررسی کرد و مشکلات و مسائل را گزارش کرد.

در این گشت های نظارتی ، به مغازه ها و مراکز خرید که از قوانین و مقررات ستادی و پروتکل های بهداشتی پیروی نمی کنند هشدار داده می شود و بارها و بارها از مکان های شهر پردیس پلمپ می شود ، اما با وجود این محدودیت های شدید ، افراد و مشاغل این هشدارها را نادیده می گیرند و زندگی خود و همکارانشان را به خطر می اندازند.

گشت شبانه مشترک در حضور شهردار و شهردار بومهن

خبرنگار آوای البرز گفت: بخشدار و شهردار بومهن در ساعت 6 عصر در حال گشت زنی بودند تا بر اجرای محدودیت های تاج ، اجرای پروتکل های بهداشتی و تعطیلی واحدها نظارت کنند.

در همین زمان ، افزایش شدید قیمت مرغ در بازار آزاد و اجرای طرح کنترل بازار و عرضه مرغ توسط دولت ، کار بازرسان در شهر پردیس را برای کنترل تجمع مردم برای خرید مرغ یخ دشوار و دشوار کرد. همانطور که در مراکز توزیع مرغ دولتی مشاهده کردیم ، در شهرهای پردیس و بهمهن جمعیت و اجتماعات زیادی وجود داشت.

در همین حال ، بازرسان بر حضور نماینده چند سازمان و روزنامه نگاران برای گشت مشترک نظارت می کنند و چند روز پس از اجرای پروژه ، مردم در اجرای قوانین همکاری بیشتری دارند.

آوای البرز می گوید بدون توجه به محدودیت های اعلام شده برای مقابله با کرونا ، در یک روز گذشته 6 اتحادیه کارگری را پلمپ کرده است. درباره عواقب نادیده گرفتن قوانین و پروتکل ها هشدار ندهید ، مغازه باید پلمپ شود.

لازم به ذکر است که جلسه کمیته مدیریت و کندر کرونا در شهر پردیس در تاریخ 28/8/99 با حضور فرماندار و اعضای ستاد تصویب شد که طبق آن گروه های شغلی 3 و 4 کاملاً تعطیل هستند و گروه کار تا ساعت 2 بعد از ظهر فعالیت می کند. کار گروه کارگر 1 به هیچ وجه قطع نمی شود و همگرایی تحت هر عنوان یا اصطلاحی ممنوع است و منع رفت و آمد بین تهران و پردیس به تصویب این ستاد وجود ندارد.

همانطور که در ستاد تصویب شده است ، دستگاههای اجرایی با 50٪ ظرفیت نظامی کار می کنند ، م institutionsسساتی که خدمات اساسی را با ظرفیت دو سوم ارائه می دهند.

75444

766