حضور در مسابقات جهانی انگلیس را خیلی راحت از دست دادم / صبر ما ورزشکاران هم حدی دارد

به گزارش شفاف، مهدی احمدکوهانی ملی پوش ژیمناستیک در خصوص غیبت خود در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جهان گفت: قرار بود ۱۴ آبان ماه با سرمربی خود به مسابقات جهانی اعزام شویم اما به دلایل زیادی که اینطور نیست. به راحتی شناخته شد، ایران فقط سهمیه سختی گرفت، بردم و باختم. من از این اتفاق بسیار ناراحت هستم و منتظرم ببینم واکنش مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش در این حادثه چیست؟

وی افزود: در این مدت تمرینات زیادی برای شرکت در مسابقات انجام می دادم اما به همین راحتی و مثل آب خوردن فرصت حضور در این مسابقات بزرگ را از دست دادم. من تعجب می کنم که چرا دقیقاً قبل از اعزام مجبور شدم با چنین حادثه ای روبرو شوم. آیا صدایی هست که صدای من را بشنود و به فکر حل مشکل من باشد.

ملی پوش ژیمناستیک تصریح کرد: تنها امیدم برای حضور در لیورپول معافیت از خدمت سربازی با رتبه یک و دو جهان بود، توانایی این را داشتم که غیرممکن ها را ممکن کنم اما این اتفاق نیفتاد. . البته هنوز دیر نشده و تمریناتم را برای اجرای این رویداد در بازی های آسیایی بیش از پیش دنبال خواهم کرد. تنها درخواست من از مسئولان وزارت ورزش این است که هر چه زودتر وضعیت را روشن کنند تا برای مسابقات بعدی مشکلی نداشته باشیم.

کوهانی گفت: من به کشورم علاقه مند هستم، همیشه سعی کرده ام مانند سایر ورزشکارانی که با پیشنهادات کشورهای دیگر مواجه می شوند نسبت به آنها بی تفاوت باشم، اما صبر ما حدی دارد، همانطور که برای کشورمان ارزش قائل هستیم، مسئولان نیز کمی بیشتر ارزش قائل هستند. به فکر حل مشکلاتمان هستیم همه یک طرفه نباشید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان