حذف کروکی‌های کاغذی تصادفات – آوای البرز

راهور ناجا با اشاره به ارائه خدمات پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در اینترنت برای به دست آوردن اطلاعات فنی ، مهندسی ، خدمات ترافیکی و اطلاعات پلیس ، گفت: با راه اندازی سیستم طرح الکترونیکی ، تصادفات به زودی از بین می رود و نقشه های الکترونیکی ترسیم می شود. در سراسر کشور.

به گزارش آوای البرز ، سرهنگ محمدعلی سر افزود: در تصادفات رانندگی در جاده ها ، رانندگان باید پس از وقوع حادثه به وظیفه خود عمل کرده ، مسیر را در اسرع وقت قبل از رسیدن مامور راهنمایی و رانندگی باز کرده و در صورت هماهنگی ، بدون نیاز به طرح کاغذ ، آنها می توانند به شرکت های بیمه مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: در روند اصلاح مراکز تعویض پلاک ، مراکز به مدت یک سال تعطیل هستند و به دلیل شرایط کرونا ، به دلیل شلوغی صف ، صف در این مراکز برای هوشمند بودن و ارائه خدمات باید به صورت آنلاین انجام شود.

سرهنگ سارع با اشاره به تعویض پلاک و شماره گذاری آنلاین خودروها در مراکز تعویض پلاک کواران و میثم در تهران گفت: با اجرای این پروژه 85 درصد از مراحل مربوط به شماره گذاری و تعویض پلاک انجام می شود. آنلاین با مجوزهای احراز هویت و طرح های احراز هویت. “تمبر و استخوان فک فردی است.

معاون فنی ، مهندسی و خدمات ترافیکی راهور ناجا با اشاره به اهمیت آموزش کاهش تصادفات در رادیو گفتوتوگو گفت: “به منظور نهادینه سازی آموزش با روش های جدید ، برنامه های آموزشی خوبی در راستای اقدامات پیش بینی شده تدوین شده است.”

وی با اشاره به رویدادهای هفتگی ناجا گفت: در این هفته علاوه بر خدمات مستمر هفته گذشته ، خدمات شماره گذاری ، صدور گواهینامه و خدمات اضافی در سراسر مناطق خدمات رسانی در سراسر کشور 2 ساعت افزایش یافته است. برای بررسی ، که یکی از خدمات دیگری است که در طول هفته در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام