حاشیه بازی سپاهان و الهلال| رضاییان موفق‌تر از رونالدو/ خاطره ناخوش ملی‌پوشان سپاهان از داور کویتی

حاشیه بازی سپاهان و الهلال| رضاییان موفق‌تر از رونالدو  خاطره ناخوش ملی‌پوشان سپاهان از داور کویتی

رامین رضاییان با گشودن دروازه یاسین بونو، از کریستیانو رونالدو موفق‌تر عمل کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، دو تیم سپاهان و الهلال از ساعت ١٩:٣٠ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه اول با برتری ١-٠ سپاهان با گل رامین رضاییان به پایان رسید.

*در جایگاه خبرنگاران این دیدار، تنها یک خبرنگار عربستانی حضور داشت که با گوگل ترنسلیت با خبرنگاران ایرانی ارتباط برقرار می‌کرد. 

*تاخیر پخش زنده مسابقه باعث تعجب این خبرنگار عربستانی شده بود. 

*در هنگام ورود بازیکنان به زمین مورایس سرمربی سپاهان و علی البلیهی بازیکن الهلال خوش و بش گرمی با هم داشتند.

*در نیمه اول هواداران و نیمکت سپاهان در چندین صحنه به قضاوت احمد علی داور کویتی این دیدار معترض بودند.

*این داور کویتی قاضی دیدار ایران – قطر در نیمه‌نهایی جام ملت‌ها بود و ملی‌پوشان سپاهان (مغانلو، اسدی، نیازمند و رضاییان) از این داور خاطره خوشی ندارند.

*در هر مرتبه از توقف بازی خورخه خسوس سرمربی الهلال، با بازیکنان هجومی خارجی تیم خود (مالکوم، ساویچ و میتروویچ) صحبت و توصیه‌های تاکتیکی خود را گوشزد می‌کرد.

*رامین رضاییان با گلزنی در این بازی موفق به ثبت پنجمین گل خود برای سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا شد که آمار قابل توجهی برای یک دفاع راست به شمار می‌رود.

*رضاییان با بازکردن دروازه‌ یاسین بونو موفق به انجام کاری شد که کریستیانو رونالدو در جام جهانی ٢٠٢٢ قطر ناکام به انجام آن شده بود. 

*در نهایت با اعلام ۴ دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول این دیدار با برتری تک گله سپاهان به اتمام رسید.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.