حادثه مرگبار برای آفرودسواران در کویر کرمان

آفتاب‌‌نیوز :

رضا فلاح شامگاه ۲۹ دی ماه در تشریح این خبر بیان کرد: طی تماس مردمی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو آفرود و مصدومیت چهار نفر، بلافاصله نیرو‌های هلال احمر به منطقه حادثه دیده اعزام شدند.

وی با اشاره به اعزام چهار تیم امدادونجات از استان کرمان و خراسان جنوبی به منطقه کویر افزود: ١٣ نیروی امدادی از پایگاه‌های نهبندان، شهداد و مرکز استان کرمان و همچنین یک تیم از پایگاه چاهداشی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به جان باختن یک نفر در این حادثه گفت: امدادگران و نجاتگران هلال احمر با شش ساعت تلاش سه مصدوم حادثه دیده را رهاسازی و توسط آمبولانس‌های هلال احمر و اورژانس به نزدیک‌ترین مرکز درمانی واقع در خراسان جنوبی انتقال دادند.

وی با اشاره به همراهی و همکاری آفرودسوران داوطلب جمعیت هلال احمر استان کرمان در این عملیات تصریح کرد: فرد فوتی به عوامل قضایی در استان کرمان تحویل داده خواهد شد. 

لازم به ذکر است این عملیات با پشتیبانی اورژانس و نیروی انتظامی کرمان و خراسان جنوبی از ساعت ١۶ جمعه ٢٩ دی ماه آغاز شد.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.