جولان یک روح سرگردان در بیمارستان متروکه! + عکس

به گزارش آوای البرز؛ ممکن است بارها روح را بخوانید یا شنیده باشید ، اما دیدن یا لمس آن برای همه پر از ترس و وحشت است. ایده ما از روح همیشه در مکان های قدیمی و ویران است. در این بخش گزارش وحشتناک حضور یک روح سرگردان در یکی از مکانهای متروک و متروک را می خوانید. بیمارستان رها شده ، حتی شکارچی روح می ترسد.

جیمی لی براون یک “شکارچی روح” است ، این بار او به یک بیمارستان متروکه رفت. پس از انتشار تصاویر ، او اعتراف کرد که ترسیده است! گفته می شود که در این بیمارستان متروکه شبحی وجود دارد. جیمی نیز برای لذت بردن از گشت و گذار در یک بیمارستان متروکه به آنجا رفت اما پس از انتشار تصویر متوجه شد که در یکی از عکسهایش “چیزی شبیه دکتر” وجود دارد.

شبح در عکس ها

جیمی 21 ساله در حال عبور از راهرو بیمارستان سنت توماس بود. این بیمارستان در استوكپورت انگلیس واقع شده است. وقتی هیچ کارمندی در بیمارستان کار نمی کرد ، “رد پاها” ترس خاصی را در گروه ایجاد می کرد. همین قدم ها کمی باعث خجالت آنها شده و عکس ها به درستی بررسی نشده اند.

این عاشقان ولخرج از ترس از بیمارستان فرار کردند ، اما خانم براون هنگام تماشای عکس ها متوجه این “غافلگیری بزرگ” شد. وی گفت: “این ترسناک بود.” آن روح جلوی آسانسور ایستاده است. آنجا رفت که دوستم دوست داشت. قصد ما برای رفتن به آنجا خندیدن و کمی ماجراجویی بود. “در طول این ماجراجویی ، ما می توانستیم رد پا را بشنویم ، اما چیزی نمی دیدیم.”

بر اساس این گزارش هزاران نفر روانپزشک ، روانپزشک ، روانپزشک پذیرفته شده در سنت توماس. این ساختمان بیش از یک دهه پیش بسته شده بود و در دوره ویکتوریا یک “مهد کودک” به نام “گربر” وجود داشت. البته افراد دیگر قبلاً در اینجا تجربه مشابهی داشته اند.