جواد نکونام: آسیا از فردا برای فولاد آغاز می‌شود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: آسیا از فردا برای ما شروع می شود.

به گزارش آوای البرز، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل فوتبال آخال اظهار کرد: مرحله دوم بازی های لیگ قهرمانان آسیا از فردا آغاز می شود. تمام تمرکز ما روی بازی فردا است. گروه ما تیم سختی است و همه تیم های گروه تیم های سرسخت و عالی هستند. هر دو تیم برای بازی فردا شناخت خوبی از یکدیگر دارند.

وی ادامه داد: قطعا آنالیز بهتری از تیم ها و بازیکنان داریم اما قطعا بازی فردا سخت تر از بازی قبل در دور قبل خواهد بود. شرایط و حساسیت بازی ها را می دانیم و فردا باید با دقت کامل بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: باید از اشتباهات بازی گذشته استفاده کنیم تا در نهایت بتوانیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم. همه تیم فردا با تمام توان بازی می کنند تا بازی را ببرند و به بالای جدول برسند که ماموریت ما را سخت می کند.

نکونام تصریح کرد: در این جام باید بتوانید برنده شوید. او در دو بازی اول عالی بود اما موفق به پیروزی نشد اما آخرین بازی را در دقایق پایانی برد. بردن هر بازی مهم است، برای ما بسیار مهم و مهم است.

وی افزود: برای این مسابقات برنامه ریزی کامل داریم و نمی خواهیم تیم دوم گروه باشیم. هر تیمی دوست دارد تیم اول گروه باشد و همه ما روی کسب حداکثر امتیاز از گروه تمرکز کرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: برای خروج از گروه باید در هر بازی حداکثر تمرکز را داشته باشیم و در هر بازی حداکثر امتیازی را که می توانیم کسب کنیم. ما به جایگاه فعلی خود در لیست توجهی نداریم، برای هدف خود که از روز اول مشخص است می جنگیم.

نکونام گفت بازی فردا قطعا یک بازی متفاوت است. مهم این است که در روز آخر که همه بازی ها تمام می شود، چه جایگاهی روی میز داریم. هر بازی اهمیت خاص خود را دارد، دیگر نمی توان در مورد یک بازی صحبت کرد. هدف ما کاملا مشخص است و امیدواریم بتوانیم در بازی پایانی پیروزی خود را جشن بگیریم اما قبل از آن باید در هر بازی با تمرکز و انرژی بازی کنیم.

وی ادامه داد: برای بازی فردا دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند، قطعا برای بازی فردا تیم دیگری را با استراتژی های متفاوت پیش بینی کرده ایم تا بتوانیم تیم مقابل را شکست دهیم. تیم قطعا تغییر خواهد کرد و ما برای این تغییرات آماده ایم اما تمام تمرکز ما روی تیم، عملکرد و بازیکنانمان است. تاکتیک ها را تغییر می دهیم و سیستم را عوض می کنیم و از فردا بازی را به طور کامل شروع می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: البته بازیکنان از نظر روحی، روحی و جسمی خسته هستند که در این صورت ریکاوری تیم بسیار مهم است. سعی کرده ایم تیم را از نظر روحی، روحی و جسمی برای این بازی تجهیز کنیم.

انتهای پیام/