جهاد اسلامی : مقاومت برای پشتیبانی از انتفاضه حاضر و آماده است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین آوای البرز، به نقل از طارق ایس الدین، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری رود اردن، رژیم صهیونیستی در صدد غارت زمین و کشتار مردم در شهر النقاب بیت المقدس است. به هر ترتیب، کرانه باختری و الاگوار.

به گزارش فلسطین امروز، الدین در راهپیمایی بعد از نماز جمعه در مقابل مسجد انور عزیز در شمال غزه در حمایت از انتفاضه فلسطین در جنوب سرزمین های اشغالی گفت: این روزها الدین در حال حمل و نقل است. انتفاق در برابر تلاش های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی اشغالگر.

وی تاکید کرد: تا زمانی که فلسطینیان متحد و با رژیم اشغالگر مخالفت کنند، تمامی تلاش‌های صهیونیست‌ها برای یهودی‌سازی سرزمین‌های فلسطین با شکست مواجه خواهد شد.

اسلام الدین تاکید می کند: ما یک ملت و ملت واحد خواهیم ماند و دفاع سر جای خود و مجهز است.

سخنگوی جهاد اسلامی تاکید کرد: ما موضع بی طرف نخواهیم داشت، از انتفاضه یاران خود در النقاب حمایت می کنیم.

اس‌الدین از مردم کرانه باختری و فلسطینی‌های ساکن در سرزمین‌های اشغالی سال 1948 خواست به نیروهای رژیم اشغالگر بپیوندند تا مردم نقاب را برای استقرار دفاع در برابر جنایات ارتش صهیونیستی و شهرک‌نشینان یاری کنند. .

وی افزود: رژیم اشغالگر که به جنایت پایان ندهد تا یکپارچگی کشور و مقاومت ما در برابر سرزمینمان تا استقلال دوام نخواهد آورد.

سخنگوی جهاد اسلامی سکوت جامعه جهانی در قبال جنایات رژیم النقاب را محکوم کرد و گفت: دولت هایی که در شهرک های النقاب سازش می کنند، همدست هستند.

اسامه حروب یکی از مقامات ارشد جنبش جهاد اسلامی در خطبه های نماز جمعه در مسجد شهید محمود توالبه زینین گفت:

هاروب گفت: رژیم صهیونیستی خواهان یهودی شدن مردم نخخ است اما در هفتاد سال گذشته در این امر شکست خورده است. این رژیم می‌خواهد فلسطین غیر فلسطینی باشد، اما مقاومت و صاحبان آن در کمین هستند و مردم نقاب تا جشن نقبه دیگر هرگز آنجا را ترک نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه فلسطین و سرزمین های اشغالی انقلاب کابوس 48 رژیم صهیونیستی است، گفت: این وظیفه دینی، انسانی و ملی ماست که در کنار مردم انقلاب باشیم و از کمک به آنها عقب نشینی نکنیم زیرا آنها به تنهایی ایستاده اند.

صحرای نقاب مساحتی در حدود 14000 کیلومتر مربع را در بر می گیرد و توسط اشغال سال 1948 اشغال شد.

رژیم صهیونیستی اخیرا اقدام به حفاری و تخریب اموال ساکنان عرب در مناطق یهودیه النقاب کرده است که با اعتراضات گسترده ای روبرو شده است.

نظامیان صهیونیست در چند روز گذشته در درگیری با ساکنان النقاب چندین معترض را بازداشت و چادرها را تخریب کردند، اما ساکنان النقاب همچنان به مقاومت در برابر طرح های یهودی نشین این منطقه ادامه می دهند.

انتهای پیام/.این را برای صفحه قبل پیشنهاد دهید