جنگ با حزب‌الله چه بلایی بر سر رژیم صهیونیستی می‌آورد؟

به گزارش آوای البرز روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» اعلام کرد که تشکیلات جبهه داخلی رژیم اسرائیل، دستورالعملی را برای اجرا در صورت آغاز جنگ گسترده با حزب الله به مسئولان شوراها و شهرک های صهیونیست نشین در شمال فلسطین اشغالی ابلاغ کرده است.

به نقل از ایرنا براساس این دستورالعمل، در صورت هرگونه جنگ گسترده با حزب الله لبنان، برق به صورت گسترده و برای دست کم ۷۲ ساعت و خدمات اینترنت و تلفن همراه از ۲۴ تا ۴۸ ساعت قطع خواهد شد.

سامانه هشدار از طریق تلفن همراه و دیگر دستگاه های جدید هشدار به شهرک نشینان نیز قطع شده و به صورت دستی و از طریق بلندگوهای قدیمی به شهرک نشین ها هشدار داده خواهد شد.

قطع دست کم یک هفته ای آب در مناطق گسترده ای از فلسطین اشغالی از دیگر پیامدهای جنگ گسترده رژیم صهیونیستی با حزب الله لبنان اعلام شده است.

در این دستورالعمل به شهرک نشینان حتی کسانی که در شهر تل آویو زندگی می کنند، دستور داده شده است که دست کم تا سه روز در پناهگاه ها باقی بمانند.

براساس این دستورالعمل، اختلال در تامین و توزیع غذا، افزایش کار بیمارستان ها و آوارگی گسترده شهرک نشینان از شمال و مرکز فلسطین اشغالی به سمت جنوب فلسطین اشغالی از دیگر پیامدهای درگیری گسترده با حزب الله است.

311311