جزئیات شهادت ۲ مرزبان خوزستان در دشت آزادگان تشریح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سردار احمدعلی گودارسی در بازدید از شهادت دو مرزبان خوزستانی در دشت آزدکان گفت: صفر در مرز جایی است که مرزبانان استان خوزستان سعی در ورود به کشور دارند.

وی گفت: گشت های مرزی مسئول بازرسی از مرز به صورت 24 ساعته هستند. هور در نقطه صفر مرزی ، چهار یا پنج مرد با چند قایق به سمت مرزبانان آتش گشودند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت که مرزبانان همچنین به سمت افراد ناشناس تیراندازی کردند: “در تیراندازی دو یا سه نفر ناشناس شناسایی شدند.

وی با اشاره به اینکه 50 تا 60 قایق در جریان درگیری به کمک گروهی از مهاجمان ناشناس آمده بودند ، خاطرنشان کرد: “ما اطمینان داریم که این افراد به گروه های شورشی تعلق دارند. مترس قاچاق اسلحه و مهمات به خارج از چشم مرزبانان و یا انجام اقدامات ضد امنیتی و تروریستی علیه این کشور.

گودرزی افزود: در آنچه که به جنگ سرد معروف شد دو نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

این فرمانده مرزبانی ادامه داد: این افراد تحت تعقیب قرار گرفتند و به یک درگیری جدید منجر شدند که در آنجا چندین مخالف زخمی و حدود 4000 گلوله مهمات پیدا شد که این نشان از ورود نیروهای مسلح و تایید مقاومت آنها دارد.

وی در پایان گفت: مرزبانان در حال سرکوب هستند ، مقام معظم رهبری با بیان اینکه مرزبانان نسبت به امنیت مرزی کشور حساسیت بیشتری دارند ، قابل تحسین است. “

خبرنگار آنلاین گفت: دو مرزبان قوسستانی هنگام درگیری با مرزها در دشت آزادگان خوزستان در درگیری با شبه نظامیان به شهادت رسیدند.

کاپیتان مک داد بوئر از آنجا که پسندیدن استان های کهیلویه ، بویراحمد و استوار عبدالله مومنی در استان ایسه در این نبرد به شهادت رسیدند.