جزئیاتی تازه از «خانه وحشت» تهران

تحقیقات پزشکی قانونی جزئیات جدیدی از جنایات برادران سیاه پوست در خانه ترور را کشف کرده است. متهمان برای اسکان دخترانی که در حصر خانگی هستند، تصاویر سیاهی تهیه کردند. متهم قتل خود را سرهنگ معرفی کرد.

به گزارش آوای البرز، روزنامه جام جم در ادامه نوشت: سعید 33 ساله شامگاه دوشنبه به اتهام کشتن یک زن و حبس هفت زن در خانه تروریست ها در تهران دستگیر شد. ماموران در بازرسی از منزل وی کارت ملی دختری که گمان می رود یکی از زندانیان خانه است را پیدا کردند، اما هنوز مشخص نیست که آیا او به قتل رسیده یا فرصت فرار داشته است.

تحقیقات مقامات همچنان ادامه دارد و طی دو ماه گذشته جسد دو دختر را در نزدیکی منزل متهم این پرونده پیدا کرده اند که هر دو توسط سعید کشته شده اند. دو دختری که روز گذشته نجات یافته بودند مجدداً توسط پلیس و پلیس مورد بازجویی قرار گرفتند و این بار ابعاد جدیدی از فعالیت متهم در خانه ترور آشکار شد.

زهرا یکی از قربانیان می گوید: زمانی که مادرم باردار شد پدرم تلاش زیادی کرد تا من را سقط کند که باعث فلج شدن من شد. پدرم مرا سربار می دانست. با نگاه سرد پدر و اطرافیانش تصمیم گرفت به ترکیه فرار کند و دیگر نمی توانست در آن خانه بماند. مقداری پول جمع کردم و از خانه مان در اسلامشهر به سمت تهران دویدم. می خواستم با کمک یک قاچاقچی به ترکیه بروم که سعید مرا گرفت. من و خواهرش را به خانه برد. سعید از من سوء استفاده جنسی کرد. صحنه هایی از این روابط را با من فیلمبرداری کرد.

دختر نجات یافته ادامه داد: در کنار این فیلم ها بارها و بارها در مقابل دوربین مرا مجبور به توهین به مسئولان نظام، کشور و عتبات عالیات کرد. او تهدید کرد در صورت تلاش برای فرار، با انتشار فیلم های خصوصی چهره خانواده را خدشه دار می کند. او خود را سرهنگ معرفی کرد و تهدید کرد که ویدئویی از توهین مقامات به من را با همکارانش به اشتراک خواهد گذاشت و برای صدور حکم پرونده سیاسی تشکیل خواهد داد. از ترس مجبور شدم در آن خانه بمانم. سعید این فیلم را از دختران دیگر و حتی از دختر مقتول گرفته بود. شبی که دختر کشته شد، جسد او را به دستشویی برد و چند روز آنجا نگه داشت و سپس به اتاقی برد و در کمد گذاشت. برای جلوگیری از بوییدن اجساد مرده در فضا، هر روز ساعت ها بخور می سوزاندند. میترسم اگه بذارم بره منو بکشه از ترس او برای همیشه به ترکیه خواهم رفت.

دختر دیگری که فرار کرده بود گفت: پدرم برده بود من باید بیرون از خانه هر کاری می کردم با آن پول باید شیشه می خرید. به همین دلیل سه سال پیش از منزلمان در تهران پارس فرار کردم و در دام سعید افتادم. او برای من فیلم های سیاه و سیاسی هم ساخت. او همیشه وقتی یک قربانی جدید به خانه می آوردند، جایگزین دختران دیگر می شد. ما را در اتاق، حمام یا توالت گذاشتند تا نتوانیم همدیگر را ببینیم و فرار کنیم.

به گفته این دو دختر، ماموران به دنبال سعید به عنوان مقصر اصلی خانه ترور بودند. در چهره دو دختری که نجات داد، اعتراف کرد که از آنها فیلم های سیاه گرفته و آنها را در فلش نگه داشته است، اما در مورد بقیه فیلم ها سکوت کرد. او همچنین ادعا کرد که فیلم‌های سیاه برای نشان دادن اینکه خود دختران مستعد چنین روابطی هستند.

سعید درباره تمایل خود به زندانی کردن زنان گفت: از زنان متنفرم و به همین دلیل آنها را مدتی در خانه خود نگه داشتم.

ماموران در بررسی های انجام شده متوجه شدند متهم یک برادر دارد که سراسیمه در حال عزیمت به خانه بوده است. او گفت: «برادرم و خواهرم زیاد اجازه ندادند به آنجا بروم. من هیچ اطلاعی از جنایاتی که او مرتکب شده بود نداشتم. تنها زمانی که برادرم به من گفت همسرش است، یکی از دختران آن خانه را دیدم. بعد از دستگیری برادرم بود که متوجه جنایات او شدم.

محمد وهابی بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: در این حادثه که جسد دو زن در حوالی خانه ترور پیدا شد به دنبال مقصر هستیم. همچنین از آنجایی که هویت مقتول هنوز مشخص نیست، معاینه عمومی از وی انجام و مسئولان تصمیم گرفتند به پرونده دختران مفقود شده در کلانتری های سراسر کشور رسیدگی کنند. متهم و خواهرش برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

انتهای پیام/