جزئیاتی از رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در بورگوندی ، اولین رویداد ملی صندلی های آزاد اندیشی با حضور هشت تیم دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، فردوس ، گینات ، طبس و نهابندان برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیرزن در مصاحبه با آنا گفت: “برگزاری صندلی های آزاد اندیشی یکی از خواسته های اصلی مقام معظم رهبری از دانشگاه ها است.

علی مونتاگر افزود: از زمان اعلام این رویداد در استان ها در نوامبر سال جاری ، اطلاعات و اقدامات لازم انجام شده و سرانجام مورد بررسی قرار گرفته است. بیماری عروق کرونا قلب بدخیم هشت تیم در چهار دوره آماده رقابت بودند.

مقامات گفتند: در تاریخ 30 مارس 1999 ، دو تیم از دانشگاه آزاد اسلامی و واحد بیرجند شروع به کار در مورد یک مسئله سیاسی کردند (این امر به صراحت بیان داشت که عدم پیروی از بورژوازی ایالات متحده سیاستی است که با آمریکا مذاکره می شود ، آغاز).

وی ادامه داد: در روز دوم این رویداد ، دو تیم دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند (موافق) ، دانشگاه آزاد اسلامی و واحد فردوس (منتقد) به محور و مضمون فرهنگی (تغییر دیدگاه جوانان) به دلیل کهولت سن ازدواج کرده) در روز سوم ، روز یازدهم اسفند 99 ، رویداد کرسی آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی (واحد طبس) موافقت می کند (محور اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گیانات (منتقد) ، (دانشگاه ها برای توسعه علمی به استقلال مالی نیاز دارند)).

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند اضافه کرد: در آخرین روز این رویداد ملی ، تیم های دانشجویی این دانشگاه (موافق) دانشگاه آزاد اسلامی نهابندان (منتقد) یک محور اجتماعی بودند و وقت را تلف کردند ( سربازان سربازان).

منتاجر خاطرنشان کرد: در آخرین روز این مراسم ، سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و بیرجانت در این جلسه حضور یافت و از همه کسانی که در این مراسم حضور داشتند تشکر کرد. وضعیت و بیماری کرونا قلب قدردانی شد. در جلسات و مراحل بعدی در سطح ملی ، برخی از موارد مانند توانایی تکلم ، اعتماد به نفس ، هوش شخصی و سبک رهبری باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

واحد بیرجند ، گروهی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ، به عنوان داور در این سخنرانی چهار روزه دانشجویی شرکت کردند و منطق ، استفاده از منابع معتبر و اخلاق بحث را ارزیابی کردند. هر جهت و موقعیت خاص.

انتهای پیام / 4121/4062 /