جدیدترین اخبار کرونایی در ایران/ سیلی کرونا چهره شهرها را سرخ‌تر کرد/ سوغات عید نوروز بر ریه‌های مردم ریشه دواند + نمودار و نقشه

گروه استان خبرگزاری آنا حسین بازاری؛ در اواخر مارس سال گذشته ، مقامات ارشد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، به ویژه سعید نمکی وزیر بهداشت ، گفتند که هرگز مسافرت در طول روز را فراموش نخواهند کرد و از اجتماعات خانوادگی پرهیز می کنند.

نگاهی گذرا به هفت روز آخر مارس 2017 نشان می دهد که نقشه تاج در این دوره پر از لکه های کم خطر و آبی بود و فقط 9 شهر قرمز بودند.


بیشتر بخوانید:

شهرهای قرمز به سیاه تغییر مکان می دهند

دورهام فاجعه تاج را به اتمام رساند

چرا موج چهارم را گرفتیم؟

آیا برزیلی عنوان قهرمانی را بدست آورد؟

آغاز موج تاج چهارم در برخی از مناطق کشور

سیم پیچ کرونا به عنوان پیچیده تر + نمودارها و نقشه ها

طعم رستوران ها مانند تاج است

چهارمین موج خطرناک کشور

لیست تاج در شهرها گسترش یافته است

Kovid Rebellion – 19 این زمان از همیشه بدتر است

هدف اصلی تاج انگلیس جوان است

تاج انگلیس را بلند کرد

توفان کوید – 19 به رهبری کرونا انگلیس


به دلیل عادی سازی و سهل انگاری برخی از صحابه نسبت به هشدارهای خبرگان ، در سه هفته 9 شهر سرخ 295 شهر و نقشه ایران قرمز شد.

آخرین اخبار کرونا در ایران / سیلی کرونا صورت شهرها را قرمز می کند / سوغات نوروس ریشه در ریه های مردم + نمودار ، نقشه

البته ما هنوز نتایج بسیاری از سفرهای نورس را ندیده ایم و قطعاً باید در روزهای آینده منتظر حوادث ناگوار بیشتری باشیم ، در نتیجه برخی افراد هشدارهای وزیر بهداشت را نادیده بگیرند. سایر مقامات این وزارتخانه.

برخلاف برخی دیگر از مسئولان مدیریت بحران ، مقامات بهداشتی در سراسر کشور به این روزها می اندیشند که در مورد پرهیز از سفر ، مسافرت و مکانهای دیدنی صحبت می کنند و شبکه کرونا که هشدارهای متخصصان وزارت بهداشت را نادیده می گیرد. آنها به تصویب نرسیده اند و اکنون باید پاسخگوی مردم باشند.

وقتی فصل تعطیلات ناروس آغاز شد ، مردم زنگ خطر را به صدا درآوردند و مردم به دیدن خانواده ها و اقوام در شهرها و استانهای دیگر دویدند ، گویی تاجی در سراسر کشور در حال حرکت است و تهدید به جان انسان ها می کند.

تا اواسط ماه مارس ، وزارت بهداشت برنامه هایی برای کنترل اپیدمی کوید -19 تهیه کرده بود که یکی از آنها افزایش تخت های بیمارستانی بود.

آغاز روزهای Black Cronus نه تنها با هشدارهای کارشناسان و مسئولان وزارت بهداشت ، بلکه توسط پزشکان بیماری های واگیر و روسای دانشگاه های علوم پزشکی نیز همراه بود ، البته طبق نقل مشهور.

آخرین اخبار تاج در ایران / سیلی تاج چهره شهرها را قرمز می کند / سوغات نوروس ریشه در ریه های مردم + نمودار ، نقشه

وزیر بهداشت بیشتر نگران شیوع ویروس کرونا انگلیس در میان اصحاب خود بود که باعث انتشار ویروس و کشته شدن بسیاری از افراد شد.

موج چهارم تاج از سه موج قبلی انرژی و قدرت بیشتری پیدا می کند و تعداد بیماران روز به روز در حال افزایش است و تنها راه برای غلبه بر وضعیت فعلی پیروی از روش های بهداشتی ، جلوگیری از پریود شدن و ماندن در خانه است.

شهرهایی که از نارنجی به قرمز تغییر رنگ می دهند

از آنجا که طی چند روز گذشته رنگ استانها تثبیت شده و تعداد شهرهای سرخ به 257 شهر در روز رسیده است ، طی 24 ساعت گذشته وضعیت تاریک شده است و اکنون خطر Covid-19 ، به ویژه تاج انگلیس ، زندگی هر شهروند را تهدید می کند.

متأسفانه ، استاندارد این است که دوباره شهرهایی با وضعیت نارنجی و زرد را به قرمز و نارنجی تغییر دهیم و در این حالت ، باید منتظر روزهای دشوار باشیم.

آخرین اخبار تاج در ایران / سیلی تاج چهره شهرها را قرمز می کند / سوغات نوروس ریشه در ریه های مردم + نمودار ، نقشه

طبق آخرین گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، 295 شهر سرخ و 99 شهر در سطح نارنجی قرار دارند و طبق تصویب ستاد ملی کرونا ، سفر از شهرهایی با وضعیت قرمز و نارنجی “ممنوع” است.

علاوه بر این ، 45 شهر زرد و فقط 9 شهر آبی هستند.

شهرستان کالیبر و ملخان در آذربایجان شرقی تربت هداریا ، کشمیر ، استان خراسان رضوی ، جاجرم ، گرمه ، بوانات ، پاسارگاد ، استان فارس ، خارزار شیرین در استان کرمانشاه ، غازان در استان غستان جزیره کیش ، آزاد آباد در استان همدان در 24 ساعت گذشته تغییر رنگ داده و در وضعیت خوبی قرار دارد قرمز واقع شده است

شهرهایی که از زرد به نارنجی تغییر رنگ داده اند عبارتند از: کوثر و نیروم در ارسبیل ، اصفهان ، جوان ، خلیل آباد در خراسان رضوی ، مانه در خراسان شمالی ، ایجرود در استان سنجان ، علی آباد در استان گلستان ، کلاله ، باف در استان یزد.

آخرین اخبار تاج در ایران / سیلی تاج صورت شهرها را قرمز می کند / سوغات نوروس ریشه در ریه های مردم + نمودار ، نقشه

از طرف دیگر شهرها شوش در استان خوزستان ، سپیدان در استان فارس ، بم در استان کرمان آنها به دلیل ثبات روند بستری شدن در بیمارستان ، وضعیت خود را از قرمز به نارنجی تغییر دادند.

وضعیت شهر شرود نگران کننده است

طی 24 ساعت گذشته ، 105 مورد جدید ویروس کرونا در شهرستان شارود و میامی کشف شده و 10 بیمار از بیمارستان امام حسین (ع) شارود مرخص شده اند.

هدف اصلی هشدارها مردم هستند. اما مقامات باید از اجتماعات ، اجتماعات ، جلسات اداری و افتتاحیه خودداری کنند.

آخرین اخبار کرونا در ایران / سیلی کرونا صورت شهرها را قرمز می کند / سوغات نوروس ریشه در ریه های مردم + نمودار ، نقشه

بیمارستان امام حسین (ع) در شارود برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا اختصاص یافته است.

ثبت نام در بالاترین بیمارستان بیماران بیماری کرونا در استان اردبیل

بروز و بستری شدن بیماران کرون در استان اردب قابل پیش بینی نیست و در 24 ساعت گذشته به 528 نفر رسیده است.

متأسفانه سرعت و شدت موج چهارم فوران تاج در استان اردبیل در مقایسه با موج اول ، دوم و سوم افزایش یافت و هفته آینده ، این استان تعداد موارد جدید و بستری همزمان بیماران کرونا را چهار برابر کرد.

مناطق تاج قرمز استان خراسان رضوی را به 11 شهر افزایش دهید

استان خراسان رضوی در حال حاضر دارای 17 شهر با وضعیت نارنجی و پنج شهر زرد است که هیچ شهر آبی در استان وجود ندارد.

مشهد ، نیشابور ، سوبسور ، تورکابه چندیس ، گناباد ، تربت جام ، صالح آباد ، کواچان ، تربت هداریه ، کشمیر ، بجستان قرمز آنها در تاج هستند.

استان کرمانشاه سیاه می شود

در 24 ساعت گذشته ، شهرهای دالاهو و کسیر شیرین در وضعیت خرابی قرار گرفته اند. قرمز رنگ آنها تغییر کرد و با این شرایط تعداد شهرهای سرخ استان کرمانشاه به 11 شهر افزایش یافت.

اسلام آباد گراب ، گنگوار ، پاوه ، سرپل سحاب ، گیلان گارب ، صحنه ، سنقر ، کلیایی ، هرسین ، دالاهو ، کسر شیرین به رنگ قرمز ، جوانرود و روانسر در شهر مرزی هستند نارنجی در حاشیه به رنگ.

در مجموع 630 بیمار مرتبط با کوید -19 در بیمارستان استان کرمانشاه بستری شدند که نسبت به روز گذشته 44 افزایش داشته است.

اوضاع در ایلام خطرناک است

در حال حاضر شهرهای ایلام ، آبدانان ، درشهر ، چوار ، دهلران ، بدره ، چارداول ، مهران ، ایوان و سیروان به رنگ قرمز و هلیلان و ملکشاهی به رنگ نارنجی هستند.

با ادامه روند رو به رشد عفونت و بستری شدن در استان جوان ، وضعیت قرمز و خطرناک خواهد شد.

بیمارستانهای توحید در سنندج و امام حسین (ع) در بیهار ظرفیت خود را تکمیل کردند

به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کردستان ، ظرفیت بیمارستان های بیمارستان توحید سنندج و بیمارستان امام حسین (ع) بیجار به دلیل افزایش تعداد بستری ها و بیماری بیماری کرونا قلب در استان افزایش یافته است.

ظرفیت نمونه عروق بیماری کرونا در استان کردستان از 700 آزمایش روزانه به 1500 آزمایش افزایش یافته است که می تواند به 3000 آزمایش در روز افزایش یابد.

با توجه به مقر ملی کرونا در شهرهای سرخ ، حضور افسران در خدمات اورژانس 50٪ از اختیارات مقام عالی را کاهش می دهد. حضور کارمندان در سایر ادارات و دفاتر دو سوم کاهش می یابد.

مدارس ، دانشگاه ها ، حوزه های علمیه و م institutionsسسات آموزش عالی در شهرهای قرمز و نارنجی نیز کاملاً تعطیل هستند.

در شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی اقامه نماز جمعه ، کلیساها ، نمازهای کلیسایی روزانه و مراسم مذهبی ممنوع است.

در شهرهای اورنج ، حضور کارکنان در تجهیزات و دفاتر ارائه دهنده خدمات ضروری یک سوم کاهش می یابد. بعلاوه ، نیمی از کارکنان سایر دستگاهها ممکن است در دفاتر حضور داشته باشند.

طبق آمار امروز (13 آوریل) ، تمام مراکز استان ها قرمز رنگ هستند و وضعیت اسفناک است.

نام شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی که به این شهرها سفر می کنند ممنوع است و متخلفان به ترتیب یک میلیون و 500 هزار تومان جریمه می شوند. اینجا بخوانید

انتهای پیام / 4078/4062 / ص