جادوگری ستاره «پارک ژوراسیک» در «شرور»

به گزارش شفاف، جان ام. «شوار» به کارگردانی چو اقتباسی بزرگ از نمایش موزیکال Shore است که پس از وقفه ای طولانی به سرعت کار خود را از سر می گیرد. این فیلم یک تئاتر موزیکال با موسیقی و اشعار استیون شوارتز است.

موسیقی این فیلم بر اساس رمان Wicked در سال 1995 ساخته شده است که زندگی و دوران جادوگر شریر غرب را بر اساس جادوگر شهر اوز به تصویر می کشد.

گزارش کردن تنوع، جف گلدبلوم نماد کاریزماتیک هالیوود در حال مذاکره برای بازی در فیلم شرور است و به گلیندا و جادوگر شرور، آریانا گرانده و سینتیا اریوو در نقش اصلی می‌پیوندد.

جف گلدبلوم در این فیلم نقش یک شعبده باز را بازی می کند که نقش آنتاگونیست اصلی فیلم موزیکال برادوی را بازی می کند.

فیلم

داستان این فیلم از این قرار است که جادوگر شهر اوز در داستان اصلی یک احمق است اما در این فیلم تبدیل به شرور داستان می شود. همچنین فیلم شرور قرار است در دسامبر 2024 و دسامبر 2025 در سینماها اکران شود. دو بخش.

جف گلدبلوم اولین بازیگری خود را در سن 22 سالگی در سال 1974 در فیلم تقسیم کالیفرنیا به کارگردانی رابرت آلتمن انجام داد و در فیلم هایی مانند تهاجم ربایندگان بدن، اندوه عمیق و در قلب شب بازی کرد. از دیگر آثار جف گلدبلوم می توان به ماجراهای بوکارو بانزای بعد هشتم، مرد قد بلند، پوشش عمیق، پودر، شاهزاده مصر و گربه ها و سگ ها اشاره کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان