تیراندازی ناگهانی حین پخش برنامه زنده تلویزیونی در ایالت تنسی آمریکا

در اتفاقی عجیب در شهر مِمفیس در ایالت تنسی؛ یک خبرنگار در حال مصاحبه و پخش گزارش زنده خود بود که ناگهان در محل ضبط مصاحبه، تیراندازی رخ داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به گزارش شبکه تلویزیونی فاکس نیوز؛ در اتفاقی عجیب در شهر مِمفیس در ایالت تنسی؛ یک خبرنگار در حال مصاحبه و پخش گزارش زنده خود بود که ناگهان در محل ضبط مصاحبه، تیراندازی رخ داد.

 
این خبرنگار افزود اسم من یولاندا است که ناگهان صدای تیراندازی پیوسته ای شنیده می شود و شهروندی می گوید سرتون را پایین بیارید. بنشینید و سرتون را پایین بیارید. خدایا شکر!
مجری این شبکه گفت بله این اتفاق رخ داد. این تصاویر جدید را از شهر ممفیس می بینید. مصاحبه‌ای درباره بحران جرم در این شهر در حال انجام بود که ناگهان وقوع یک تیراندازی سبب قطع شدن مصاحبه شد. این صحنه باورنکردنی است. جف پال خبرنگار ما، جدیدترین جزئیات این خبر را درباره اتفاقات جاری در ممفیس به اطلاع ما می رساند.
به گفته مسئولان رسانه‌های محلی، برنامه‌ای که این اتفاق در وسط آن رخ داد، تقریباً هر روز و به صورت مرتب به بررسی مشکل جرم و خلاف در این شهر می‌پردازد. مصاحبه ای درباره اعمال ممنوعیت برای تردد شبانه نوجوانان بود که ناگهان خود این مصاحبه به یکی از آمارهای مربوط به جرائم این شهر اضافه شد. در وسط این مصاحبه، ناگهان تیراندازی شد که می بینید.