تیراندازی زورگیران مسلح و کشته شدن دو نفر در البرز/قاتلان دستگیر شدند

آوای البرز / البرز فرمانده پلیس استان گفت اعضای باند سارقین مسلح در تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی در شهر ساوجبلاگ دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی یک سری سرقت های مسلحانه در منطقه چهارباغ که منجر به کشته شدن دو نفر و یک زخمی شد ، عاملان این قتل شناسایی و دستگیر شدند. پلیس آگاهی ساوجبلاگ.

مرکز پیام پلیس آگاهی گزارش داد که خودروی پرایس توسط افراد مسلح مورد سرقت قرار گرفت که منجر به تیراندازی و کشته شدن راننده شد و ساعاتی پس از جنایت یکی از این دو موتورسوار در یک حمله مسلحانه کشته شد. دیگری فرار کرد.

فرمانده انتظامی البرز گفت: “به دلیل جدی بودن مشکل ، کارآگاهان پلیس بلافاصله وارد عمل شدند و با کمک اطلاعات و تحقیقات گسترده پلیس موفق به شناسایی دو قاتل مسلح در منطقه چهارباغ شدند. متهمان “پس از آخرین قتل ، 24 ساعت در باغی در چهارباغ مخفی شوید.

سردار محمدیان افزود که متهمان دستگیر شده پس از رویارویی با پلیس با مدارک و اسناد چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به همین دلیل دهان خود را باز کردند و یک باند چهار نفره تشکیل دادند و یک اسلحه تهیه کردند و قصد ربودن آنها را داشتند. و سرقت مسلحانه. “آنها در استان البرز زندگی می کنند.

وی گفت: همدستان دو متهم دستگیر شده اند و آنها در حال فرار هستند که یکی از آنها چندین سابقه کیفری دارد. کارآگاهان در دو عملیات جداگانه دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی ساوجبلاگ منتقل شدند.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم دو قبضه اسلحه ، دو قبضه سلاح سرد ، دو دستگاه موتورسیکلت و اموال مسروقه کشف شد.

سرانجام ، فرمانده پلیس استان البرز با بیان اینکه تحقیقات بیشتر در این باره ادامه دارد ، افزود: پلیس با اقتدار با هرگونه ناامنی برخورد می کند و به هیچ کس اجازه نمی دهد که هرگونه معیارهایی را برای به خطر انداختن امنیت شهروندان نقض کند.

انتهای پیام