تو گل می‌زنی، ما حرص می‌خوریم

سردار فصل جدید را با طوفان آغاز کرد. او در 3 بازی ابتدایی سنا 4 گل به ثمر رساند و به سرعت بهترین گلزن روسیه شد. با این حال ، همه اینها غم انگیزتر از شادی است.

به گزارش آوای البرز ، این روزنامه همشهری او نوشت: “مهارت سردار آزمون در شروع فصل جدید فوتبال روسیه برای برخی شگفت انگیز است.” او در حال حاضر بهترین مهاجم آقا در کشور است. بازیکنی که دو فصل پیش و فصل گذشته آقای گل شد و فقط در روز پایانی عنوان همتای خود را به عنوان آقای گل به دست آورد. اگر سردار می توانست بازی کند ، اگر مربی سنا تصمیم به استفاده از ترکیب دیگری در آن مسابقه نمی گرفت ، آرتم سوبا نمی توانست کفش طلا را با پوکر خود از تست بیرون بکشد. به هر حال سردار فصل جدیدی را با طوفان آغاز کرد. او در 3 بازی ابتدایی سنا 4 گل به ثمر رساند و به سرعت برترین گلزن روسیه شد. با این حال ، همه اینها غم انگیزتر از شادی است. سردار شکوفا می شود ، ما حریص هستیم ؛ حرص در مورد اینکه چرا این گلها باید به لیگ دسته دوم یا سوم اروپا برود. این حدیثی است که مکرر اما ضروری است؛ سردار آزمون بالاخره باید قورباغه ها را ببلعد و قلب را از روسیه بگیرد.

تابستان امسال انتقال سردار آزمون به باشگاه بزرگتر جدی تر از همیشه است. در ابتدا آنها در مورد رم در ایتالیا صحبت کردند ، اما یک مهاجم گرفتند. بعداً بائر لورکوزن به عنوان مشتری جدید مهاجم ایران معرفی شد اما این انتقال تا کنون 100 بار رد شده است. اکنون پیشنهاد لیون به فروشگاه های سایت های بین المللی رسیده است. لورکوزن یا لیون ممکن است انتخاب های بهتری نسبت به رم باشند زیرا فرصت های بیشتری برای بازی ارائه می دهند ، اما ما تا زمانی که این انتقال انجام نشود هیچ چیزی را باور نمی کنیم. همه این روزهای جوان ناپدید شدن در روسیه می تواند زمینه اصلی آزمایش برای پیوستن به تیم و لیگ جدید او باشد. در روسیه ، او به هر آنچه می خواست رسید. Hero Hatrick ، ​​کفش طلا و … بقیه موارد تکراری و تکراری هستند. در حال حاضر ، اخبار مربوط به اهداف این کودک هیچ کس را هیجان زده یا خوشحال نمی کند. به عنوان مثال ، در بوندسلیگای آلمان اگر او این گل ها را به ثمر برساند ، بیش از حد خوشحال خواهیم شد.

چنین انتقالی برای باشگاه های باشگاهی و ملی ایران مفید خواهد بود. البته تیم ملی با درخشش سردار در لیگ بزرگی پیشرفت خواهد کرد. و به عنوان مثال ، اگر سردار به آلمان برود و در آنجا بدرخشد ، تیم های بوندسلیگا 20 سال پیش وارد بازار ایران می شوند و بازیکنان ایرانی به این لیگ باشکوه باز می گردند. این همان چیزی است که در پرتغال رخ داد ، جایی که نبوغ مهدی طارمی منجر به هجوم بازیکنان ایرانی به لیگ این کشور شد. سردار می تواند منبع چنین تأثیر بزرگی باشد. به شرطی که ابتدا روسیه را ترک کند. »

انتهای پیام