توضیح مدیرعامل توچال درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه ۵ تله‌کابین

“:

روحولا امداد مدیر عامل توچل در مورد ویدیوی منتشر شده امروز بعد از ظهر از جمعیت در ایستگاه پنجم ماشین تله کابین توچل گفت: “ظرفیت شیب مدرسه توچل 1400 نفر است. طبق مجوز ، 50٪ از ظرفیت مجموعه می تواند برای 700 بلیط استفاده شود.” . با این حال ، ما بیش از 400 بلیط فروخته ایم و اگر پخش مستقیم شبکه ورزش را از دامنه مدرسه مشاهده کنید ، متوجه خواهید شد که دامنه مدرسه ما تقریباً خالی است.

وی درباره دلیل ازدحام جمعیت در ایستگاه پنجم توچل گفت: “در ایستگاه پانچ توچل ، کوهنوردان هنگام بازگشت به دربند ، کالچال و جاهای مختلف از تله کابین استفاده می کردند. بیشتر عابران پیاده که سوار شدند می خواستند به تله کابین برگردند ، بنابراین ما به ایستگاه 5 رفتیم. این افراد کوهنورد هستند ، هیچ ارتباطی با اسکی بازان و مجتمع ها ندارند و تا امروز فقط کمتر از 400 نفر داریم و از ورود بیشتر افراد جلوگیری می شود.

عماد ادامه داد: از آنجا که امروز اولین روز راه اندازی پیست توچال است ، هر فرد از جمله کوهنوردان و اسکی بازان با تجهیزات جدید ضد عفونی شده است. با این ابزار قبل از ورود به سالن کلیه تجهیزات و لباسهای مردم را ضد عفونی کردیم. نکته مهم این است که به دلیل کم بودن زاویه ، فیلم منتشر شده توسط بینندگان مشاهده می شود و هر شخصی که وارد سیستم می شود ، ضد عفونی می شود.

مدیر عامل شرکت تاچل گفت: قوانینی برای فردا تصویب شده است که از تکرار این اتفاق جلوگیری می کند و جمعیت به شدت کنترل می شوند. امروز عوامل این پیست بسیار سخت کار کردند و اتفاقات خیلی خوبی افتاد. ما این صحنه ها را در ایستگاه پنج با بسیاری از کوهنوردان (بیش از یک هزار نفر در روزهای پنجشنبه و بیش از 3000 نفر در روز جمعه) که از مکان های مختلف در حال صعود بودند و می خواستند از تله کابین استفاده کنند ، دیدیم. با اقدامات در نظر گرفته شده ، قطعاً تا فردا شاهد این موارد نخواهیم بود.