توضیح بیمارستان گلستان اهواز درباره فیلم رها کردن یک بیمار

آوای البرز / خوزستان روابط عمومی بیمارستان گلستان اهواز درباره فیلم بیمار در این بیمارستان که در فضای مجازی منتشر شده توضیحاتی ارائه داد.

آوای البرز در پاسخ به روابط عمومی بیمارستان گلستان اهواز ، درباره ویدئوی منتشر شده توسط بیمار بیمارستان اظهار داشت: از 16 ژوئیه ، بیمار در 14 ژوئیه در بیمارستان گلستان اهواس بستری شد. به دلیل عدم توانایی مالی ، تمام هزینه های وی به عهده خانواده ای بود که پس از معاینه دقیق و ترخیص توسط پزشک ، وی را پذیرفتند ، که متاسفانه مسئولیت هیچ یک از آنها را بر عهده نداشت.

با این حال ، چون بیمار هوشیار و کاملاً سالم بود ، مجبور شد با کمک پرستار و کارکنان بیمارستان به خانه کودک برود ، آنها به آدرس خانه رفتند و نوزاد را تحویل دادند.

پسر ابتدا بیمار را تحویل می گیرد ، اما متأسفانه وقتی کارکنان بیمارستان برمی گردند ، او کارتون را جلوی در پهن می کند و پدر را روی زمین می گذارد ، جایی که تصویر شده و منتشر می شود.

بر خلاف آنچه رسانه های خارجی نشان داده اند ، باید توجه داشت که تمام امور پزشکی شخص مورد اشاره با دقت انجام شده و به دلیل اختلافات خانوادگی مشکل بوجود آمده است ، البته پس از انتشار این فیلم ، خانواده بیمار عذرخواهی کردند و آنها عذرخواهی کرد

انتهای پیام