توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین اتباع خارجی آسیب پذیر در خراسان جنوبی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدعلی کاوسی صبح چهارشنبه در حاشیه توزیع این اقلام در جمع خبرنگاران، گفت: جمعیت هلال احمر با اتکا به خیرین، این توانمندی را دارد تا در شرایط گوناگون آلام مردم را در عرصه‌های مختلف کاهش دهد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه با همکاری فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر ۵۰۰ بسته معیشتی میان اتباع خارجی و مهاجرین افغانستانی نیازمند و آسیب پذیر در خراسان جنوبی توزیع شد، گفت: در مجموع اعتباری قریب به دو میلیارد ریال در این خصوص هزینه شده است.

کاوسی ادامه داد: این کمک‌ها برای اتباع خارجی افغانستانی استمرار داشته و پیش از توزیع اطلاع رسانی شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هلال احمر حلقه اتصال بین نیازمندان و توانمندان است، گفت: به این منظور خدمات اجتماعی و معیشتی مختلفی به نقاط مختلف و جامعه هدف، جهت خدمت رسانی در سطح استان انجام شده است.

کاوسی با اشاره به اینکه واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر با تعامل مثبت با سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها گام مؤثری را در راستای محرومیت زدایی برداشته است، افزود: جمعیت هلال احمر با شناسایی افراد نیازمند و حمایت در سطح استان و مناطق کم برخوردار اقدام به توزیع بسته‌ها می‌کند و خیرین نیک اندیش جهت اهدا کمک‌های بیشتر برای تهیه بسته‌های معیشتی می‌توانند به جمعیت هلال احمر مراجعه نمایند.