تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مقاومت و ایستادگی است

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی عید ، ایران بزرگ را به بزرگداشت این روز مهم و موثر دعوت و تحقق و آزاد سازی پیروزی را اعلام کرد. قدس و سرزمینهای اشغالی.

به گزارش آوای البرز عبدالحسین مویزی به نقل از سایت هلال احمر گفت: “ماه مبارک رمضان ماه مبارک رمضان است ، زمانی برای تمرین استقامت ، صبر ، مقاومت ، قداست و بردگی است.” این ماه مورد علاقه به پایان رسیده است. فلسطین قلب امت اسلامی است و روز قدس امروز روز مظلوم و مستضعف تاریخ بشریت است ، زیرا این بنا یادگار و میراث گرانبهای امام خمینی ، معمار بزرگ انقلاب اسلامی است.

اگرچه دهه ها از نابودی مردم فلسطین به دست رژیم بدنام و جنایتکار صهیونیستی می گذرد ، اما این غارت جنایتکارانه خانه ها ، مدارس و کلیساها در سکوت دولت های غربی و کشتار غیرنظامیان و زنان بی دفاع همچنان ادعای انسان های خود را دارد حقوق. با این حال امروز با توطئه راهزنان و دشمنان اسلام ، رویکرد راست گرایانه از مبارزه از اسلامی – صهیونیستی به اسلامی – اسلامی تغییر یافته است و از نظر توطئه گران توطئه ، آنها توانسته اند امنی امن ایجاد کنند. لبه. وی در اسرائیل و در کشورهای مختلف از جمله یمن ، عراق و لبنان درگیر کار ، جنایت و سرکوب بوده است ، اما دشمنان باید بدانند که ظلم هرگز وجود نخواهد داشت و ظلم و ستم مظلوم در فلسطین آتش جهنم ایجاد می کند و ویران می کند. تمام پایه های صهیونیسم.

بگذارید دشمنان بدانند که مسلمانان جهان و فلسطینیان مبارز جهان قطعاً تا آزادی کامل قدس شریف دست از جنگ و مقاومت بر نخواهند کشید. حوادث اخیر در منطقه به همگان نشان داده است که تنها راه دستیابی به حقوق از دست رفته مظلوم فلسطینیان مقاومت است.

به یاری خدا ، ضربان قلب جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری در بیت المقدس شنیده می شود و جهان امروز جوانان فلسطینی را با اراده ای مثال زدنی مشاهده می کند که با دستان خالی ، تا دندان مسلح و دیکتاتوری روبرو هستند. سرزمینش را اشغال کرد. متأسفانه امسال با برگزاری راهپیمایی مانند سالهای گذشته نمی توانیم روز قدس را گرامی داشته و روز پریشانی را محکوم کنیم. با این حال ، در هوای آزادسازی قدس شریف ، قلب هایمان از درد و امید می تپد. “خداوند آماده است ، آزادسازی سرزمین فلسطین و قرآن کریم با همدلی امت اسلامی محقق می شود.”

انتهای پیام