تنظیم سند قطعی انتقال خودرو در کمتر از ۱۵ دقیقه در دفاتر اسناد رسمی

معاون اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به کوتاه شدن زمان تهیه سند با حذف برگه گواهی تأیید انتقال از دفاتر اسناد رسمی اشاره کرد:

به گزارش آوای البرز ، به نقل از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، مهدی اقبال با اشاره به بخشنامه معاونت ثبت اسناد و مدارک این سازمان در تاریخ 22 سپتامبر ، اظهار داشت: انتقال خودروها نیازی به گواهی تأیید و گواهی سلامت برای دفتر اسناد رسمی راهنمایی ندارد. همچنین کار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.
وی افزود: در این راستا سازمان ثبت نام اقدامات مثبتی را در نظر گرفته است که در مرحله اول کلیه سوابق انتقال خودرو به صورت الکترونیکی انجام می شود و کلیه سوابق کنترل عمومی در سیستم ثبت فوری و پایگاه های داده جامع نگهداری می شود.

پذیرفته شده اطلاعات اصالت سند خودرو روی سایت سازمان رکورد و سیستم “رکورد من “
معاون سازمان ثبت اسناد در کشور افزود: علاوه بر این ، افراد می توانند اطلاعات خودروهای خود را در سیستم احراز هویت اسناد (در وب سایت سازمان ثبت اسناد و سیستم “ثبت نام من” در تلفن های همراه) و سند مشاهده کنند. و سند وکالتنامه. “
اقبال اظهار داشت که 8400 دفتر اسناد رسمی در تمام نقاط کشور و مناطق آسیب دیده وجود دارد.

پذیرفته شده صدور گواهینامه تائیدیه به نقل از و تغییر مکان خودرو از آنجا که قدرت با انضباط زمان بر بود
وی افزود: در واقع زمان و زمان زیادی صرف شد تا گواهی تأیید انتقال خودرو از پلیس گرفته شود ، بنابراین با حذف آن ، سند انتقال نهایی به حداقل رسیده است.

این مقام مسئول ادامه داد: هرچند دریافت گواهی اعتبار از ناجا ممکن است طول بکشد ، اما دفاتر اسناد رسمی مأموریت یافتند که از صحت این گواهی که زمان زیادی به طول انجامید و سفر زیادی را طلب می کند ، تحقیق کنند ، بنابراین سند صادر شد توسط سند برای تسهیل و تسهیل روند تهیه سند رسمی خودرو.

به گفته اقبال ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یک سری اقدامات دیگر را برای تهیه و تسریع سند رسمی خودرو از جمله هزینه ها و ریال انجام داده است که به زودی اعلام می شود.

معاون اسناد در ثبت احوال کشور درباره مزایای تهیه سند در دفتر اسناد رسمی گفت: امنیت قانونی و سلامت قانونی جلوگیری از خسارت های موجود بدون تهیه سند رسمی خودرو و کاهش بخشی از دادگاه است. موارد مهمترین ویژگیهای این کار. “

به گزارش آوای البرز ، زمان آن فرا رسیده است دادستان کل گفت گرین کارت خودرو “سند مالکیت” است و افراد نیازی به مراجعه به دفتر اسناد رسمی برای دریافت سند دیگر ندارند.

انتهای پیام