تمیروف مازاد نیست؛ معلوم نیست دیاباته پرسپولیسی شود/ تا خارجی ها راه بیفتند من کنار خط می آیم

باقری:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از بازی پیش بینی یک بازی سخت مقابل فولاد را داشتیم.

تامیروف اضافی نیست.  نمیدانم دیابات پرسپولیس می شود/ تا خارجی ها بیایند کنار خط هستم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کریم باقری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل فولاد در هفته دوم لیگ برتر گفت: بازی سختی داشتیم، قبل از بازی آن را پیش بینی می کردم چون فولاد تیم خوبی است که مربیان و بازیکنان خوبی دارد.

وی افزود: در اینگونه بازی ها باید از تک موقعیت هایی که به دست می آورید گل بزنید و ما فرصت داشتیم گل بزنیم و سه امتیاز را بگیریم اما متاسفانه نتوانستیم این کار را انجام دهیم و تمام تمرکزمان را روی این می گذاریم. بازی بعدی.” هر بازی برای ما مهم و سخت است زیرا همه تیم ها قوی تر شده اند و بازیکنان بهتری به دست آورده اند. البته این بهانه ای برای ما نیست، سعی می کنیم در بازی بعدی سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برنامه هایی برای جذب شیخ دیابت داشت و گمانه زنی ها درباره جدایی تیمروف داشت یا خیر، توضیح داد: اگر تیمروف مازاد بود، او را در لیست تیم قرار نمی دادیم. این اتفاق هنوز رخ نداده و تیمروف در جمع بازیکنان پرسپولیس حضور دارد. باشگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها می خواهند راه خود را جدا کنند. اگر قرار باشد بازیکنی در این چند روز جابجا شود و چنین بازیکنی پیدا شود، اعلام می شود. در مورد دیابت هم روز گذشته گفتم این را از رسانه ها شنیدم و 100 درصد مشخص نیست که می تواند به پرسپولیس بیاید یا خیر.

باقری در مورد فرم نسبتا خوب پرسپولیس مقابل فولاد صحبت کرد، اما هواداران در پایان بازی ناراضی بودند، پرسپولیس در دو هفته ابتدایی لیگ چهار امتیاز از دست داد که سایر مدعیان با توجه به اینکه روند جذب بازیکن به پایان رسیده است. وی در نقل و انتقالات این تیم برای عملکرد خوب در ابتدای فصل تصریح کرد: نمی توانم هفته های آینده را پیش بینی کنم اما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین نتایج را طبق بازی بگیریم. خوشحالم که بعد از مدتی هواداران ما به ورزشگاه آمدند و در کنار تیم بودند. هواداران همیشه از تیم پرسپولیس برد و نتیجه خوب می خواهند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این اتفاق برای هواداران رخ دهد.

وی با بیان اینکه نماد سرخابی در بورس باز نیست و آیا باید مثل همه جای دنیا قراردادها به صورت شفاف اعلام شود گفت: در این زمینه اگر مدیر رسانه ای تیم ما توضیح می داد خوب است اما می بینید که تیم های اطراف دنیا کمی بیشتر خرج می‌کند، تیم دیگر کمی کمتر، این اتفاقات در همه جای دنیا می‌افتد، دلیلی ندارد که ما به اندازه استقلال هزینه کنیم. باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب بهترین بازیکنان انجام داد. حالا با حضور یک بازیکن خارجی به دنبال اضافه کردن مهاجم دوم به پرسپولیس هستند تا این تیم کاملتر شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا با اعلام صریح مبلغ این تیم موافق است یا خیر، گفت: وقتی همه چیز را اعلام می کنند مشکلی نیست که به ما اعلام کنند اما باید در کل فوتبال ما اتفاق بیفتد. نه تنها قرارداد بازیکنان، مربیان و افراد دیگر، بلکه مسائل مالی کل فوتبال اعم از فدراسیون و مدیران باید روشن شود. آنها نباید بگویند که بازیکن فلان مبلغ را گرفته است یا چرا مربی اینقدر پول گرفته تا همه عجله کنند. آنها باید همه چیز را اعلام کنند تا شفافیت وجود داشته باشد.

باقری در تمرینات پیش فصل و اولین بازی های لیگ برتر امسال با بیان اینکه نقش مهم تری در کادر فنی پرسپولیس داشت، تصریح کرد: من همیشه در کنار تیم هستم. می دانید امسال تعدادی از اعضای کادر فنی قبلی ما رفتند و افراد جدیدی وارد شدند. من و سیدجلال حسینی مربیان ایرانی هستیم اما سایر دستیاران خارجی هستند. من به لبه خط می آیم و بیشتر صحبت می کنم تا خارجی ها راه بروند. البته همه دوستان تلاش می کنند تا کارهای خوبی برای پرسپولیس انجام دهند.

انتهای پیام/