تمدید آزمون استخدامی وزارت بهداشت تا روز جمعه

معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: با توجه به استقبال داوطلبان و هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور ، زمان ثبت نام در آزمون شغلی وزارت بهداشت تا روز جمعه تمدید شده است.

به گزارش آوای البرز سید کمال تقوی نژاد گفت: “تا پایان روز چهارشنبه ، 150،000 نفر در آزمون ثبت نام کردند و سپس زمان ثبت نام برای برنامه های پذیرش و پذیرفته شده تمدید می شود.

وی با بیان اینکه تعداد شاغلان دانشگاه های علوم پزشکی کشور بیش از 522 هزار نفر است اضافه کرد: 579 هزار و 174 پست سازمانی مصوب در دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی کشور وجود دارد که 220 هزار و 629 پست خالی ، 358 و هزار و 1545 پست است در حالی که بقیه کارکنان در قالب نظرات ، پروژه ها و شرکت ها با وزارت همکاری دارند.

تقوی نژادیز گفت: با توجه به ارزیابی مطالعه و نیازهای بخش بهداشت در کشور ، بیش از 185000 نیروی انسانی مورد نیاز است. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری های لازم برای جذب و مجوز دادن نیروی انسانی برای رفع این چالش حیاتی هستیم.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم دولت در تدبیر و خوش بینی در آغاز و آغاز طرح های عمرانی و بیمارستانی در حوزه بهداشت ، اظهار داشت: در سال های اخیر بسیاری از بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی ، مراکز اورژانس 115 و بلوک های زایمان اقدام به ایجاد اورژانس بیمارستانی کرده اند و این مراکز و بیمارستان ها نیاز به تأمین نیروی انسانی در اسرع وقت برای ارائه خدمات بهتر به مردم دارند.

انتهای پیام