تمایلات سیاسی را در کار فرهنگی دخیل نمی کنم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام مجتبی صداقت بعد از ظهر سه شنبه پیش از مراسم تودیع رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، زحمات همه فعالان شهرداری یجد را تسلیت گفت. نقش مهمی در سطح زندگی شهروندان ایفا می کند.

وی با نقل حدیث “م belمن آینه مومن است” ابراز امیدواری کرد که اعضای سازمان صادقانه و برادرانه کار کنند و در صورت بروز اشتباه هشدار دهند و کلمات را به وضوح بیان کنند.

صداقت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه سازمان خود را فدای اقدامات سیاسی فوری نکنید ، گفت: من آموخته ام که گرایش ها ، فرقه ها و گرایش های سیاسی را در کارها ، به ویژه فعالیت های فرهنگی دخالت ندهم ، زیرا همیشه باعث فاجعه می شود و اگر می خواهیم کلمه ناب اسلام را منتشر کنیم ، باید نظرات همه مردم را در نظر بگیریم. “

وی با بیان اینکه شهر یزدر عباد به دلیل قدمت تاریخی و پشتیبانی علمی ، فرهنگی و مذهبی شهرت داشت ، گفت: “هنر بهترین ابزار برای رسیدن به هر مقصدی است. از همکاران خود می خواهم که صادقانه و صادقانه کار کنند.

رئیس سابق سازمان از همکاری و اجماع همه همکارانش در این سالها تشکر و قدردانی کرد: “سازمان فرهنگی اجتماعی ، ورزشی ، آموزش مدنی و گردشگری هنوز باید در نام آن گنجانده شود. این یکی از تأثیرگذارترین سازمان ها است در حوزه عمومی. “

عباس ملاسینلی ادامه داد: بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط شهرداری و سازمان ، بیشترین تقاضا گسترش ورزش ، مناطق تفریحی ، فعالیت های فرهنگی هنری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به چالش های سازمان از جمله منابع محدود افزود: بودجه مدیریتی سازمان بر سه جنبه تأسیس می شود: امکانات ، نیروی انسانی ، حاکمیت ، نیروی انسانی و به همت همکاران صادق و جامع که دستاوردهای ارزشمندی در حوزه فرهنگی به دست آورده اند. به

وی در مورد ایجاد زیرساخت های توسعه ورزش گفت: “از اوایل سال 1998 ، سازمان آستین تلاش های زیادی را برای فسخ قرارداد و استخدام یک مهندس عمران انجام داد ، طبق فهرستی که برای زیرساخت های ساختمانی این سازمان ارائه شده است.

مالاسینلی افزود: 2.7 درصد از کل بودجه شهرداری به این سازمان اختصاص دارد که 9 درصد آن مربوط به فرهنگ ، هنر و رویدادها است که برای شهری جهانی با این میراث غنی بسیار کم است. فرهنگ نیز امیدوار کننده است. “

در این مراسم از زحمات عباس ملاسینلی قدردانی شد و تقدیر و حجت الاسلام مجتبی صداقت به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد معرفی شدند.