تلاش برای رسیدن به اهداف والای آموزش و پرورش دانش‌آموزان

به گزارش رسول اسکندری ، خبرنگار ، گروه استانی خبرگزاری آنا از بوشهر ، جشن موفقیت و سربلندی در بین دانش آموزان ، دانش آموزان و والدین درجه یک در مجتمع آموزشی پسران سما بوشر: اهداف عالی تحصیلات ما دانش آموزان را استخدام می کنیم و مایل به دریافت بازخورد و پیشنهادات ارزشمند از معلمان ، دانش آموزان و والدین هستیم.

سرپرست معاونت آموزشی عمومی و مهارتی واحد بوشر ، دانشگاه آزاد اسلامی ، افزود: ما دو هدف اصلی را در مدارس دنبال می کنیم ، یکی آموزش و دیگری آموزش است.

تلاش برای دستیابی به اهداف عالی آموزش دانش آموزان

عبدالخالک بردخونی ، مدیر مجتمع پسران سما بوشهر نیز با تمجید از سال تحصیلی جدید گفت: ما تمام تلاش خود را برای جذب معلمان جوان ، سخت کوش و مشتاق به کار گرفته ایم.

عبدالخالک بردخونی افزود: مجتمع پسران سما پذیرای دانش آموزان عزیز از پیش دبستانی تا دیپلم است. از ابتدای مجتمع پسرانه توانستیم با جلب اعتماد والدین از دانش آموزان زیادی در این مجموعه پذیرایی کنیم.

تلاش برای دستیابی به اهداف عالی آموزش دانش آموزان

به گزارش آنا ، در پایان سال تحصیلی ، پس از آنکه رئیس واحد آموزش و مهارت های عمومی واحد بوشر زنگ سال تحصیلی را به صدا درآورد و جوایز خود را پذیرفت ، دانش آموزان زیر قرآن کریم وارد کلاس درس شدند.

انتهای پیام / 4103 /