تلاشم شکستن رکورد دنیا در فری استایل است

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی هانگژو چین پس از رکوردشکنی در رقابت‌های دسته‌های آزاد اسکیت فری استایل گفت: تلاشم بر این است که در مسابقات آسیایی داخل سالن علاوه بر کسب مدال طلا،‌ رکورد دنیا را نیز جابجا کنم.

ترانه احمدی در گفت‌وگو با آوای البرز، اظهار کرد: در رقابت‌های دسته‌های آزاد اسکیت فری استایل انتخابی تیم ملی توانستم رکورد ایران را با زمان ۴ ثانیه و ۲۱۷هزارم ثانیه جابه‌جا کنم و به مدال طلا دست پیدا کنم.

وی گفت: امسال مسابقات رولر اسکیت و بازی‌های آسیایی داخل سالن در تایلند را پیش رو داریم که با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادم به دنبال کسب مدال طلا و جابه‌جایی رکورد دنیا در این تورنمنت‌ها هستم تا رنکینگ جهانی خود را ارتقاء ببخشم.

احمدی هم‌چنین از حضورش در مسابقات کاپ آزاد در خردادماه خبر داد و افزود: این مسابقات نوعی تدارکات و آماده‌سازی برای مسابقات پیش رو است که امیدوارم بتوانم به نتیجه خوبی در کاپ آزاد در رشته فری استایل دست پیدا کنم.

ترانه احمدی، دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو چین در رقابت‌های دسته‌های آزاد اسکیت فری استایل در شاخه اسپید اسلالوم که در نجف آباد اصفهان برگزار شد در فینال این مسابقات با زمان ۴.۲۱۷ ثانیه توانست قهرمان شود و رکورد ایران را ارتقا دهد.

رکورد پیشین در اختیار ترانه احمدی با زمان ۴.۲۸۰ ثانیه بود.

انتهای پیام