تقلید جالب واتس آپ از روی دست تلگرام!

به گزارش آوای البرز؛ یکی از قابلیت های جدیدی که به زودی در اختیار کاربران واتس اپ قرار می گیرد، ضبط پاسخ به پیام های ذکر شده در آخرین نسخه بتا این اپلیکیشن در پلتفرم iOS است.

وب سایت WABetaInfo تصویری از آخرین نسخه بتای WhatsApp iOS منتشر کرده است که گزینه Feedback Notifications را در منوی تنظیمات برنامه نشان می دهد. این ویژگی در نسخه 22.2.72 واتس اپ ظاهر می شود اما هنوز به طور کامل اجرا نشده است.

این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا مشخص کند که بازخورد را بپذیرد یا خیر. این اعلان را می توان به صورت جداگانه برای چت ها یا گروه های خصوصی تنظیم کرد. با اضافه شدن این گزینه به تنظیمات واتس اپ، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که این قابلیت به زودی در دسترس قرار گیرد.

تقلید جالب واتس اپ از تلگرام به زودی

آیا واتس اپ به ادغام با پلتفرم های متا ادامه می دهد؟

قابلیت ضبط پاسخ ها مشابه قابلیتی است که مدتی پیش به تلگرام اضافه شد و پیش از این در پلتفرم های متا مانند فیس بوک و اینستاگرام وجود داشت. نزدیک شدن به قابلیت های واتس اپ و سایر پلتفرم های متا بی ارتباط با طرح مارک زاکربرگ برای ادغام این پلتفرم ها نخواهد بود.

متا قبلاً سیستم های پیام رسانی فیس بوک و اینستاگرام را با موفقیت یکپارچه کرده بود. این امکان ارسال پیام از پلتفرم اول به پلتفرم دوم و بالعکس را فراهم کرد. با این حال، مشخص نیست که این شرکت چه زمانی پلتفرم واتس اپ را با این ویژگی ها یکپارچه خواهد کرد، زیرا بسیاری از کاربران می خواهند این پیام رسان ها از سایر خدمات متا جدا باشند.

قابلیت دیگری که ممکن است در آینده به پیام رسان واتس اپ اضافه شود، امکان پخش پیام های صوتی حتی هنگام خروج از صفحه چت است. پیام‌های صوتی در حال حاضر فقط زمانی پخش می‌شوند که در صفحه چت هستید و اگر صفحه را ترک کنید دیگر نمی‌توانید پیام‌ها را بشنوید. این قابلیت اخیر به نسخه بتای 2.22.3.1 این پیام رسان در اندروید اضافه شده است.