تعطیلی مدارس برخی از شهرستان‌ها در خراسان رضوی

رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده فعالیت برخی مدارس شهرستان‌های خراسان رضوی در نوبت صبح و عصر فردا، یکشنبه ۱۵ بهمن غیرحضوری شد.

تعطیلی مدارس برخی از شهرستان‌ها در خراسان رضوی
آفتاب‌‌نیوز :

حسین محمدزاده گنج اظهار کرد: با توجه به اینکه شرایط جوی فردا یکشنبه از وضعیت بهتری برخوردار است تنها مدارس برخی شهرستان‌ها تا این لحظه تعطیل اعلام شده‌اند.

وی با بیان اینکه تا این لحظه فقط فعالیت آموزشی در تمامی مقاطع صبح و عصر شهرستان قوچان تعطیل است، بیان کرد: همچنین فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی شهرستان‌های گلبهار و چناران در نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری خواهد بود.

رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی اظهار کرد: همچنین فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی در شهرستان‌های فریمان، جلگه رخ، طرقبه شاندیز و کدکن تربت‌حیدریه در نوبت صبح به صورت غیرحضوری و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: تمامی مهدهای کودک، پیش دبستانی‌ها، مدارس استثنایی و فعالیت مراکز جامع سنجش آموزش و توانبخشی مناطق و شهرستان‌های یاد شده تعطیل هستند.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.