تصمیم جدید درباره بازگشایی مدارس: حضور دانش‌آموزان ترکیبی می‌شود

به گزارش خبرگزاری آوای البرز ، سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که کلاس های مدرسه از ماه اکتبر به صورت مشترک برگزار می شود.

علیرضا کاظمی در گفت وگو با صدا و سیما اظهار داشت: سیاست و راهبرد ما بازکردن تدریجی مدارس با اضطراب و آرامش کمتر است. این استراتژی در دستور کار است. در زمینه های مختلف آموزشی ، با رعایت قوانین ، ما به سمت آموزش یکپارچه کلاس های حضوری و فضای مجازی حرکت می کنیم.

کاسمی در مورد برنامه و سیستم آموزش الکترونیکی شاد گفت: توسعه و مدیریت یکپارچه شاد بستر بسیار خوبی برای آموزش فضای مجازی است که می توان از طریق آموزش با کیفیت آن را پیدا کرد.

رئیس پرترددترین وزارت خانه درباره نحوه برگزاری کلاسهای یکپارچه برای دانش آموزان گفت: ما با ستاد ملی کرونا برای تعیین معیارهای برگزاری کلاسها به صورت جداگانه توافق کردیم. به عنوان مثال ، اگر آنها اعلام کنند که در کلاس های 15 نفره فاصله اجتماعی دارند ، ما مستقیماً در کلاس ها شرکت می کنیم. استانداردهای مورد توافق به طور طبیعی نظارت خواهند شد و ما کلاس هایی را برگزار می کنیم که این استانداردها را برآورده نمی کند.

صبح امروز ، رئیس جمهور در جلسه کابینه در مورد سال تحصیلی جدید صحبت کرد. ریسی در یکی از سخنرانی های خود در آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: جلوگیری از تداوم عقب ماندگی تحصیلی مسئله بسیار مهمی است پس از اتخاذ تمهیدات لازم از جمله اقدامات بهداشتی و اقناع خانواده ها ، باید تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ و اجرا شود.

به دلیل ترس از بیماری عروق کرونا ویروس قلب و خطرات تهدید کننده زندگی مرتبط با آن ، بسیاری از والدین دانش آموزان می گویند ترجیح می دهند در غیاب آنها تا زمان انجام کامل واکسیناسیون عمومی به دانش آموزان آموزش دهند.

2331