تصمیمات داور دیدار مس رفسنجان – استقلال زیر ذره‌بین کارشناس داوری

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ سیدمهدی سیدعلی درباره قضاوت رضا عادل در دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و استقلال که به برتری 2 بر صفر مس انجامید، اظهار داشت: به داوران بازی که قضاوت یکنواختی داشتند، تبریک می‌گویم. این مسابقه سه صحنه مهم داشت که اولی به صحنه پنالتی استقلال مربوط می‌شد. دروازه‌بان مس در محاسبات خود اشتباه کرد و به مهاجم استقلال ضربه زد که می‌توان گفت پنالتی کاملاً درست بود.

به نقل از آوای البرز وی در مورد اینکه ضربه محمدحسین مرادمند هنگام رخ دادن خطای پنالتی در حال رفتن به اوت بود، خاطر نشان کرد: در این صحنه، توپ در جریان بازی بود و اگر در این شرایط خطایی اتفاق بیفتد، باید اعلام شود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره گل دوم مس رفسنجان که مشکوک به آفساید بود، تصریح کرد: محمدرضا منصوری کمک داور مسابقه تصمیم بسیار خوبی گرفت و رافائل سیلوا مطابق آنچه که در تصاویر تلویزیونی دیدیم، آفساید را پُر کرده بود. با توجه به این زاویه دوربین، حق را به کمک داور می‌دهیم و به نظرم گل دوم مس رفسنجان در شرایط درستی به ثمر رسید.

سیدعلی در مورد گل مردود استقلال به مس رفسنجان در دقیقه 87 نیز اظهار کرد: برخورد آرمین سهرابیان با دروازه‌بان مس رفسنجان واضح بود و این گل به‌درستی مردود اعلام شد.

وی راجع به اینکه حامد لک دروازه‌بان مس رفسنجان بارها خودش را روی زمین انداخت و داور مسابقه هم او را با کارت زرد جریمه نکرد، به آوای البرز گفت: این اتفاقات در شرایط طبیعی مسابقه بود.

257 251

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.