تصادف شدید خودروی پراید با اتوبوس در خط ویژه خیابان آزادی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: خودروی پراید با یک دستگاه اتوبوس BRT در یک خط ویژه در خیابان آزادی تصادف جدی کرد.

سید جلال ملکی در مصاحبه با آوای البرز وی گفت: ساعت 4:41 بعد از ظهر امروز یک حادثه در خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق قبل از رسیدن به میدان انقلاب در محدوده خط ویژه و ارسال ایستگاه ها به سامانه 25 خدمات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گزارش شد. صحنه با شرایط کامل.

وی ادامه داد: یک راننده مرد بین 15 تا 40 سال ، یک دستگاه خودروی پراید با دو سرنشین زن و یک وسیله نقلیه شخصی در اتوبوس BRT به شدت در محل دچار بوق شده است. این برخورد خسارت زیادی وارد کرد.

ملکی گفت که مشخص نیست چرا ماشین پراید در خط BRT قرار دارد: «مردم بیرون کشیدند که ماشین نشت گاز دارد و هر سه در داخل ماشین محبوس شده اند.

وی ادامه داد: حال هر سه نفر وخیم است و برای انتقال به مراکز درمانی به اورژانس ارجاع شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در هنگام ورود نیروها هیچ کس در اتوبوس نبوده است ، البته مشخص نیست ، ممکن است افراد پس از حادثه از اتوبوس پیاده شده باشند اما هر سه مجروح شدند. شخص دیگری پیدا نشد.

سرانجام ملکی گفت: خط ویژه اتوبوس فقط برای حمل و نقل اتوبوس و فقط برای موارد اضطراری برای آمبولانس است. برخی از اتومبیل ها ممکن است به طور تصادفی وارد یک خط خاص شوند.

انتهای پیام