تشدید برخورد با مخدوش کردن پلاک در ساعات ممنوعه تردد

معاون آموزش و فرهنگ راهنمایی و رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرده است که کنترل پلاک های آسیب دیده در حین ممنوعیت عبور و مرور در شهر را تقویت می کند.

سرهنگ علی هاموخانی در گفت وگو با آوای البرز وی با اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی شبانه از ساعت 9 شب تا 4 صبح با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار داشت: خوشبختانه اکثر شهروندان همکاری خوبی با مقامات دارند و به کنترل ها بسیار توجه می کنند. متأسفانه ، این مورد در مواردی مشاهده شده است که چند نفر سعی در سفر در زمان های غیر مجاز ، صدمه زدن یا پنهان کردن پلاک خودرو داشته اند.

مقامات پلیس گفتند که تیم های گشت پلیس راهنمایی و رانندگی در گذرگاه ها حضور خواهند یافت و پلاک ها نیز پیچ خورده یا پوشانده می شوند.

به گفته هامان الخانی ، تقلب در پلاک خودرو جرمی است که بدون نقض قانون مجازات می شود و مجرمان را به دادگاه می کشد و خودروهای آنها را توقیف می کند.

معاون آموزشی و فرهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد به دلیل تصمیماتی که ستاد مبارزه با فساد اداری کرونا برای قطع شبکه انتقال ویروس کرونا با یاری خدا و پشتیبانی مردم از ترافیک غیرضروری در سطح شهر اجتناب کند.

انتهای پیام