ترویج فرهنگ ارزش های انقلاب مهمترین راه مقابله باجنگ نرم دشمن است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ احمد سعید شامگاه دوشنبه از برگزاری مراسم یادواره شهدای مدافع کلیسای عشایری کشور در سه سال گذشته خبر داد. Res وی به همت کنگره گفت: یادواره های بیش از 3000 شهید عشایری در سه سطح کشوری، استانی و بخشداری برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای 216 زن عشایری استان لرستان گفت: یادواره هزار و 80 شهید فرهنگی و فکری. مطالعه در استان فارس اتفاق افتاد.

مسئول بسیج عشایری کشور تصریح کرد: مسابقه تیراندازی با سلاح برنوشب شعر شهدای عشایر به مناسبت استقبال از این اجتماع شهدای عشایر برگزار شد.

سرهنگ سعید با بیان اینکه در بسیج عشایری گفتمان کمیابی و بی خدمتی وجود دارد گفت: فاصله وضعیت موجود در حوزه های رفاهی، زیرساختی و کمیابی برای وضعیت مطلوب مناطق عشایری مطلوب است.

وی دشمن به دنبال استفاده از تنوع نژادپرستی در کشور برای ایجاد تفرقه گفت: در رویکرد سوم کنگره، 11 هزار شهید عشایری کشور به دنبال تمرکز بیشتر بر تقویت عشایر بودند.

رئیس بسیج عشایری کشور گفت: ارزش های دفاع مقدس تنها نیاز روزهای دفاع مقدس ما نیست، بلکه نیاز ملت در هر زمان و مکانی است.

سرهنگ سعید تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و جنگ نرم کشور را مورد حمله قرار می دهند که از رویارویی نظامی با ما ناامید شده اند.

وی با بیان اینکه دشمنان جنگ نرم بیشتر جوانان را هدف قرار داده اند، تصریح کرد: مهمترین راه مقابله و مقابله با دشمن در این عرصه، فراگیری و ترویج ارزش ها و آرمان های انقلاب در جامعه است. جنگ نرم. “

رئیس بسیج عشایری کشور تصریح کرد: ارزش های دفاع مقدس باید در سطح جامعه ترویج شود.