تربیت نسل سرنوشت‌ساز مملکت در دانشگاه و حوزه رقم می‌خورد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام عباس دشتی، سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر در دیدار با هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی در استان، اظهار کرد: در این راستا به زودی در استان بوشهر حضور دارند. : جوانان در مسیر اصلی و اساسی انقلاب و گسترش ناامیدی برای مقابله با بحران بزرگ کشور قرار دارند. تربیت نسل منتقد کشور در دانشگاه و منطقه صورت می گیرد و نقش دانشگاه در مداخله. مشاغل فکری و فرهنگی بسیار حساس و موثر است.


بیشتر بخوانید:

علم دانشگاهی باید عاملی برای تامین نیازهای تولید باشد


وی افزود: سال هاست که رهبر معظم انقلاب بر حوزه های علمی، اقتصادی، تولیدی و دانش بنیان تاکید دارند چرا که عزم استقلال و قدرت کشور در کشور و رفع چالش ها و کاستی هاست. هیچ مبنایی در پیوند دادن نظامی که هر یک از ما با آن بتوانیم به کشور برسیم، ندارد.»

آموزش نسل سرنوشت ساز کشور در دانشگاه ها و حوزه ها صورت می گیرد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در استان بوشهر تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات نظام الهی و مقدس انقلاب اسلامی است و متن اسلامی این دانشگاه به زیور و توصیف ماهیت این مجموعه پرداخته است.

دشتی تاکید می کند که دانشگاه آزاد اسلامی یکی از جریان های انقلاب است. ارزش های مذهبی وی افزود: همه ارکان دانشگاه اعم از کارکنان، اساتید و دانشجویان باید به جایگاه رفیع مجموعه ای که در آن تعلق دارند آگاه باشند و خود را در سطح اندیشه های انقلابی و اسلامی مد نظر مدیران این دانشگاه قرار دهند. دانشگاه. به خاطر دانشگاه آزاد اسلامی.” بی شک سطح این دانشگاه همان سطحی است که می خواهد پایه گذار تمدن نوین اسلامی باشد، تمدنی که راه را برای ظهور جهانی بازی حضرت هموار کرد. مجموعه و موسسه کامل نیست. هنر هر مجموعه و اجرای آن به حداقل رساندن آسیب پذیری ها و به حداقل رساندن آثار منفی آن با اتحاد، همکاری و مشورت است.

آموزش نسل سرنوشت ساز کشور در دانشگاه ها و حوزه ها صورت می گیرد

وی بر لزوم ارتباط بیشتر و تعامل دوجانبه بین دانشگاه ها و سایر سازمان ها و نهادهای استان تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه های استان بوشهر تصریح کرد: رمضان بهار معنویت است و امسال با بهار طبیعت که نشانه شکوه الهی است همراه است. این ماه مبارک فرصتی است تا در سایه پرچم ولایت در مسیر سخت و صعودی به سوی بلندترین قله های معنویت، تمدن نوین اسلامی و حکومت مهدوی گام برداریم و مقدمات لازم را فراهم کنیم. برای استفاده حداکثری از این ماه باید آمادگی های ویژه ای داشت. باید دارای فضای معنوی باشد ماه مبارک رمضان در جامعه ایجاد شده برای تبلیغ اهداف فرهنگی استفاده می شود و این بستر فرصت مغتنمی برای کسانی خواهد بود که توفیق خدمت در عرصه های علمی، معنوی و آموزشی به آنها سپرده شده است.

افزایش 50 درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد بوشهر

رئیس جمهور در تشریح برخی از فعالیت ها و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در سال گذشته گفت:

آموزش نسل سرنوشت ساز کشور در دانشگاه ها و حوزه ها صورت می گیرد

سروش حیدری سنگستانی افزود: برنامه های متعددی برای پویایی و جذابیت بیشتر تدوین و اجرا شده و تغییرات ساختاری برای دستیابی به اهداف سریعتر، جهش ها، استراتژی و تفکر جدید 50 درصد افزایش یافته است. پذیرش دانشجو این نمونه ای از موفقیت در این مسیر است.

او چیزها، املاک و مستغلات را سازماندهی می کند، درآمد را متنوع می کند، تمرکز وی موضوعاتی از جمله این را مطرح کرد: تلاش می کنیم حوزه علم و فناوری را به عنوان زیرساختی قوی در مجتمع آموزش و پرورش عالیشهر ایجاد کنیم و با ایجاد پیوند مستحکم بین نقاط مختلف استان، پاسخگوی نیازها و ارتقای استان باشیم. رسالت جدید و رسالت های اجتماعی دانشگاه. رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره در اولویت مسئولان دانشگاه بوده است و رسالت دانشگاه نیز سنجیدن موضوعات مطرح شده در سال جاری خواهد بود.

آموزش نسل سرنوشت ساز کشور در دانشگاه ها و حوزه ها صورت می گیرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: موارد ذکر شده در شعار امسال، ماموریت های اساسی، معیارهای اهداف دانشگاه و در این میان است. دانش محور، به طور مستقیم بر دانشگاه ها و مراکز علمی متمرکز است. دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق رسالت خود در تربیت نسلی قدرتمند، راهگشا و مستقل با بالاترین استانداردهای تعالی سیستمی و ملی تلاش می کند.

انتهای پیام/4121/4062/