ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین- کرج – تهران/ بارش برف و باران در هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک سنگین در سه جاده منتهی به تهران خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با آوای البرز. وی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: تردد روان در محورهای چلاس، هراس و فیروزکو و آزادراه تهران – شمال و مسیر برگشت آزادراه خسوس – رشت برقرار است.

وی ادامه داد: در آزادراه کرج-خاسوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا کمالشهر ترافیک نیمه سنگین و در محورهای کمالشهر، پل فردیس، گرمدره و آزادراه قسوین-کرج-تهران ترافیک نیمه سنگین مشاهده می شود. محور تهران – شهریار در برخی نقاط با ازدحام شدید ترافیک مواجه است.

شیرانی در خصوص آخرین وضعیت جوی جاده ها گفت: در محور هرس شاهد بارش برف و باران، در محورهای چالوز و فیروسکو، آزادراه تهران – شمال و آزادراه خسوس – رشت هستیم. همچنین در برخی مناطق استان تهران بارش برف و باران و در برخی نقاط استان های مازندران، خراسان رضوی، اصفهان، چهارمحال، بختیاری، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد و کرمان بارش باران مشاهده می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به رانندگان توصیه کرد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر جاده ها، سرعت مطمئنه و فاصله مناسب با سایر خودروها را رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور در پایان اطلاعیه شماره 120 تصریح کرد: لازم است قبل از شروع سفر، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها را به اطلاع رانندگان برسانند تا برنامه ریزی مناسبی برای ورود داشته باشند. مقصد آنها

انتهای پیام/