ترافیک سنگین در تمام محورهای برون شهری

ترافیک سنگین در تمام محورهای برون شهری

ترافیک در محورهای برون شهری به‌خصوص در مسیر چالوس ( شمال به جنوب) دارای بار ترافیک سنگین است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، تردد از آزادراه شمال – تهران و محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

همچنین ترافیک در آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده انتهای آزادراه، محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های بیلقان، سیاه بیشه و هریجان و حدفاصل ولی‌آباد تا هزارچم و محدوده مرزن آباد، محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گیلاوند تا دماوند، محور هراز مسیر (رفت‌وبرگشت) محدوده‌های وانا، بایجان و سه راهی چلاو و محور قدیم تهران – بومهن و آزادراه تهران – پردیس محدوده‌های پل اتوبان بابایی و جاجرود سنگین است.

بنا براین گزارش، تردد در آزادراه قزوین – رشت (رفت‌وبرگشت) روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

طبق آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محورها همچون آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل گرمدره تا حصارک و حدفاصل شهرک صنعتی کاسپین تا محمدیه، آزادراه تهران – ساوه حدفاصل فیروزبهرام تا نسیم شهر، آزادراه تهران – قم حدفاصل بهشت زهرا تا قیصرآباد و محور تهران – شهریار حدفاصل شهر قدس تا شهریار ترافیک سنگین گزارش شده است.

 

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.