تداوم شکست ناپذیری آلومینیوم در تبریز/ تراکتور در خانه متوقف شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های فوتبال تراکتور و آلومینیوم در هفته بیست و دوم لیگ برتر امروز از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز با قضاوت سید رضا مهدوی به مصاف هم رفتند که این مسابقه با تساوی یک به یک به پایان رسید.

گل‌های این دیدار را مهدی هاشم نژاد (۳۶) برای تراکتور و سیدمهران موسوی (۸۳) برای آلومینیوم به ثمر رساندند.

ترکیب تراکتور
حسین پورحمیدی، عارف آقاسی، سعید کریم‌آذر (۷۰- امیرحسین حسین زاده)، سید محمد حسینی، سیامک نعمتی، محمد نادری، صفا هادی، ریکاردو آلوز، سید مهدی حسینی (۷۹- میلوش دلتیچ)، مهدی هاشم نژاد و رحمان جعفری (۵۵- امیرارسلان مطهری).

ترکیب آلومینیوم
احمد گوهری، احسان قهاری، امیر نوری (۷۵- ابوالفضل قنبری)، مهدی لیموچی، امین جهان‌کهن، سید مهران موسوی، یونس اکبرپور، عارف حاجی عیدی، محمدامین کاظمیان (۷۵- رضا جبیره)، میلاد بدرقه، محمد مهدی لطفی.

نیمه اول

تیم فوتبال تراکتور با هدایت «پاکو خمز» در رده سوم لیگ برتر قرار دارند و امیدوار است بتواند با کسب ۳ امتیاز خانگی در این مسابقه اختلاف امتیازاتش را با استقلال و پرسپولیس در صدر جدول کاهش دهد.

در سوی دیگر میدان هم تیم آلومینیوم با هدایت مجتبی حسینی که برای ماندن در نیمه بالای جدول تلاش می‌کند امیدوار است از این بازی خارج از خانه دست پر به اراک برگردد.

در حالی که این دیدار به صورت پایاپای دنبال می‌شد مهدی هاشم نژاد از تیم تراکتور در دقیقه ۳۶ در محوطه جریمه آلومینیوم صاحب توپ شد و پس از عبور از مدافع مستقیم خود موفق شد با یک ضربه دقیق، تیمش را با نتیجه یک بر صفر پیش بیندازد.

نیمه دوم

در نیمه دوم این دیدار بازیکنان آلومینیوم تلاش زیادی برای جبران نتیجه کردند و سعی داشتند با حملات خود بازی را به تساوی بکشانند و قرمزپوشان تراکتور هم چشم به ضد حملات دوخته بودند.

سرانجام حملات آلومینیوم در دقیقه ۸۳ نتیجه داد و سیدمهران موسوی از روی ارسال بلندی که امین جهان کهن به داخل محوطه جریمه فرستاده بود با یک پرش بلند و ضربه سر دقیق موفق شد دروازه تراکتور را باز کند.

در ادامه هم تغییری در نتیجه بازی صورت نگرفت بازی با تساوی یک به یک به پایان رسید. این تساوی در حالی رقم خورد که آلومینیوم در تاریخ بازی‌های خود برابر تراکتور در تبریز هرگز شکست نخورده است.

در جدول رده بندی لیگ برتر، تراکتور با ۴۰ امتیاز در رده سوم قرار گرفت و آلومینیوم هم با ۳۰ امتیاز هفتم است.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.